укр eng
 

Актуальна інформація

Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесу

Київська торгово-промислова палата спільно з Київською міською державною адміністрацією запрошує Вас на дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства", який відбудеться 18-19 липня 2024 року!

Відкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"

Київська торгово-промислова палата оголошує про відкриття реєстрації в електронному каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024". Це унікальна можливість для підприємств представити свою продукцію на міжнародних ринках та розширити присутність за кордоном.

Підсумки Саміту Київського клубу у Вільнюсі

18-19 червня 2024 року у Вільнюсі пройшов Саміт «Київського клубу», де зібралися представники торгово-промислових палат із Києва, Вільнюса, Кракова, Загреба, Лейпцига, Братислави та Дубая. Київська торгово-промислова палата відіграла важливу роль у цьому заході, підкресливши важливість розвитку міжнародного партнерства.

Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"

13 червня 2024 року, в рамках програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в місті Києві, у залі Київської торгово-промислової палати відбулося засідання експертної комісії конкурсу «Столичний стандарт якості».

Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТПП

29 травня 2024 року відбувся семінар "Нове законодавство про військовий облік та мобілізацію в Україні: основні зміни та кого вони стосуються"

Forvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларів

Дві провідні фірми професійних послуг — Mazars, міжнародне партнерство, що працює в більш ніж 100 країнах і територіях, і FORVIS, компанія рівня топ у Сполучених Штатах,  відзначили офіційний запуск нової глобальної мережі Forvis Mazars. 

Дослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в Україні

Компанія SUNSAY NRG, за сприяння Торгово-промислової палати України, провела дослідження рівня обізнаності, ставлення та готовності українського бізнес-сектору до інтеграції альтернативних джерел енергії.

Експортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

11-12 червня 2024 року Київська торгово-промислова палата спільно з Київською міською державною адміністрацією та іншими інституціями підтримки бізнесу проводить дводенний семінар на тему: "Експорт та фінансові інструменти підтримки бізнесу".

Продаж продуктів харчування на e-tender: підсумки засідання круглого столу

24 травня 2024 року в Київській ТПП було проведено круглий стіл на тему :«Продажі продуктів харчування через Електронний каталог товарів та закупівель на e-tender “Prozorro Market”: Як розширити ринок збуту під час війни. Основні виклики та перспективи, які дає “Prozorro Market”». 

Про результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

21 травня 2024 року делегація Київської торгово-промислової палати, очолювана президентом Миколою Засульським та керівниками палати, відвідала одного з лідерів виробництва солодкої продукції на основі традиційних рецептів, з використанням натуральних інгредієнтів – ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК».

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий експортер року"

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить конкурс «Кращий експортер року» (розпорядження КМДА від 07.08.2015 № 763).Прийом заявок подовжено до 31 липня 2024 року

Сучасна професійна освіта і нестача кадрів на виробництві. Зустріч директорів освітніх закладів і власників бізнесу

8 квітня 2024 року на базі комунального закладу професійно технічноі освіти «Київський професійний коледж артдизайну» відбувся круглий стіл! 

Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнес

26 квітня в Київській торгово-промисловій палаті бізнес та галузеві експерти обговорювали питання мобілізації, військового обліку, бронювання працівників, нюанси подання до ТЦК та СП списків обліку працівників і інші актуальні питання, дотичні до цієї теми

Київська торгово-промислова палата здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського району

Ця місія мала на меті надати конкретну допомогу тим, хто її найбільше потребує у ці складні часи.

Про результати візиту до АТ«Київмедпрепарат»

18 квітня 2024 року делегація Київської торгово-промислової палати, очолювана президентом Миколою Засульським та керівниками палати, відвідала одного з лідерів української фармацевтичної галузі – АТ «Київмедпрепарат»

Семінар комітету МСБ: Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнес

Київська торгово-промислова палата та Центр інформаційної підтримки бізнесу КТПП запрошують керівників підприємств та підприємців відвідати семінар Комітету сприяння малому та середньому бізнесу!

Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметики

10 квітня 2024 року відбувся робочий візит Президента палати Миколи Засульського та представників Київської торгово-промислової палати на  ТОВ “РЕМОС”, яке є унікальним виробником сертифікованої косметичної еко-продукції.

Шанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!

 Київська торгово-промислова палата за дорученням Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з метою підтримки столичних виробників, визначення продукції і послуг високої якості та інформування про них споживачів оголошує про проведення конкурсу «Столичний стандарт якості»

Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стану

15 лютого 2024 року, у відповідь на різноманітні загрози та ризики, що стоять перед українським підприємництвом у зв'язку з санкційними обмеженнями та військовим станом, Київська Торгово-промислова палата провела важливе засідання на тему. Читати більше....

Запрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесу

Тема дискусії обумовлена непоодинокими випадками прецедентів у ході виконання підприємцями зовнішньо-економічних контрактів.

Комітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.

Цією статтею ми маємо на меті проінформувати Вас про ті новели законодавства, які з’явились за цей час і вже діють та впливають на долі людей. Про це свідчить як практика правоохоронних органів, так і практика адвокатів нашого адвокатського об’єднання. І тому, про ці законодавчі нововведення важливо, на наш погляд, знати кожній людині, кожному громадянину.

Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну

Нові склади злочинів та зміни в існуючі внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, які регламентують відповідальність юридичних та фізичних осіб за можливі умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору тощо.

Комітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!

Київська торгово-промислова палата, найбільша регіональна палата в Україні, яка обʼєднує понад тисяча підприємств, провела 11 січня перше в 2024 році засідання Комітету жінок-підприємниць.

Страйк - це форс-мажор!

Все про страйк польських перевізників, блокування пунктів пропуску та засвідчення форс-мажорних обставин.

"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"

Київська торгово-промислова палата запрошує відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу!

Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Запрошуємо Вас приєднатися до спільного засідання Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості, яке відбудеться 9 листопада 2023року о 14:00 в Київській торгово-промисловій палаті.

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"

Тематика конференції буде корисною для підприємств, які займаються проблемами енергетики, виробництвом котельного устаткування, переробкою сільгосппродукції. 

Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловості

19 жовтня 2023 р. Київська торгово-промислова палата у співпраці з Українським союзом промисловців та Київською міською державною адміністрацією провела важливу подію, присвячену відзначенню видатних лідерів та висококваліфікованих фахівців харчової промисловості. 

Гарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"

18 жовтня 2023 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулася важлива для бізнесу та місцевих споживачів подія. Експертна комісія офіційно оголосила результати конкурсу "Столичний стандарт якості".

З Днем працівників харчової промисловості!

Від імені колективу Київської торгово-промислової палати щиро вітаю вас зпрофесійним святом — Днем працівників харчової промисловості! Вітаю всіх,хто забезпечує нас якісними продуктами, дивує новими розробками, яківідповідають сучасним стандартам, щоб зробити наше життя ще смачнішим!

Навчальна програма Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

КОНКУРС «СТОЛИЧНИЙ СТАНДАРТ ЯКОСТІ»

 Київська торгово-промислова палата за дорученням Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з метою підтримки столичних виробників, визначення продукції і послуг високої якості та інформування про них споживачів оголошує про проведення  конкурсу «Столичний стандарт якості» (далі – Конкурс). 

Шановні працівники машинобудівного комплексу

Ваша праця дуже важлива для всіх нас, для кожної родини, для нашої країни, її життєдіяльності і обороноздатності! 

Про співпрацю між Україною та Польщею

У світлі нещодавньої дипломатичної напруги між нашими двома країнами ми хотіли б поділитися з Вами важливими подіями. 21 вересня 2023 року відбулись Українсько-польські консультації за участі президента Київської ТПП Миколи Засульського та його краківського колеги — директора ТПП Кракова Рафаля Кульчицькі.

Сімейні цінності на першому місці: Київська ТПП нагородила переможців конкурсу

12 липня 2023 року в м. Києві відбувся Гала прийом, організований Київською Торгово-промисловою палатою, присвячений конкурсу «Підприємство дружнє до родини»

Зміцнення впливу українського бізнесу в європейському середовищі

Спільно з Краківською ТПП успішно провели саміт Клубу партнерських палат, який зміг зібрати керівників європейських торгово-промислових палат.

До уваги експортерів!

Шановні колеги! Ви маєте унікальну можливість представити свою продукцію на міжнародних ринках та розширити свою присутність за кордоном. Київська торгово-промислова палата відкриває реєстрацію на електронний каталог "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА (2023)".

Підсумки зустрічі Круглого столу: «Бюро економічної безпеки працює.Чи сталося, як гадалося?»

23 травня цього року в Київській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч у форматі Круглого столу з обговорення питання: «Бюро економічної безпеки працює. Чи сталося, як гадалося?», яка була організована Комітетом з питань безпеки ведення бізнесу Київської ТПП.

Про візит делегації Київської ТПП й результати участі у бізнес-форумі в м. Новгород-Сіверський.

Київська торгово-промислова палата рада повідомити про успішну поїздку своєї делегації до Новгород-Сіверського!

Відновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватися

Київська торгово-промислова палата запрошує керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської ТПП: "Відновлення податкових перевірок: що варто знати підприємцям та як готуватися"

Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіону

25 квітня делегація Київської Торгово-промислової палати відвідала підприємство «РЕТАЛ УКРАЇНА», яке спеціалізується на виробництві ПЕТ-упаковки. 

Бізнес-сніданок з Олександром Соколовським: ключ до успішного бізнесу в Україні

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП допомагає українським підприємцям та власникам бізнесів розвиватися й ефективно працювати в умовах ринкової конкуренції.

Київська Палата та Польсько-українська господарча палата: співробітництво та зміцнення зв'язків

5 квітня 2023 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч із польсько-українською господарчою палатою, на якій були обговорені перспективи розвитку бізнес-співробітництва між українськими та польськими підприємцями. 

Консультації та засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються за зверненням суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб по кожному окремому договору, податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання яких стало неможливим через наявність зазначених обставин.

До уваги підприємців!

Експерти Київської торгово-промислової палати проводять фіксування майна, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій, з метою відшкодування в подальшому матеріальних збитків

Що робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?

Прості поради, що допоможуть уникнути штрафних санкцій під час воєнного стану

Київська ТПП: послуги для бізнесу в умовах воєнного стану

Палата організувала свою роботу у такий спосіб, щоб максимально сприяти підприємництву

Аналіз та оцінка співпраці бізнесу та влади в умовах воєнного стану

Для створення умов розвитку підприємництва в умовах воєнного стану рішенням уряду внесені певні пільги

Київська торгово-промислова палата продовжує надавати послуги

Шановні члені Палати, шановні наші клієнти! Ви можете звертатися до нас за необхідними послугами

Відновлюємо видачу Сертифікатів щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

Київська ТПП, враховуючи триваючу широкомасштабну збройну агресію Російської Федерації проти України, відновлює послуги щодо видачі Сертифікатів про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили)

Відділ підтримки експорту продовжує надавати інформаційно-консультаційні послуги та засвідчення документів комерційного характеру

 Шановні експортери, члени Київської торгово-промислової палати! Відділ підтримки експорту продовжує надавати інформаційно-консультаційні послуги щодо експортних операцій та пошуку партнерів за кордоном; засвідчення документів комерційного характеру для експортерів

До уваги бізнесу щодо засвідчення форс-мажорних обставин!

 Київська ТПП повідомляє, що Торгово-промислова палата України на певний період прийняла рішення щодо спрощення процедури засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

Dear Partners! Our country is in need of humanitarian assistance

Our country and our citizens are waging a heroic struggle against the Russian aggressor. As you know, heavy battles are being fought on the outskirts of our cities. You can organize the collection and supply of humanitarian aid to Ukrainian Soldiers

Пропонуємо послугу щодо оренди юридичної адреси в Києві при Київській торгово-промисловій палаті

Київська торгово-промислова палата пропонує юридичну адресу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 з наданням офісних, інформаційно-консультативних послуг та послуг з поштового обслуговування

Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПП

3 липня делегація із 15 представниць Комітету підприємниць Київської торгово-промислової палати, очолювана першою віцепрезиденткою Київської ТПП Людмилою Сізіковою, відвідала Чернігів!

Візит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”

28 червня 2024 року делегація Київської Торгово-Промислової Палати на чолі з Президентом Миколою Васильовичем Засульським відвідала ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”, одне з провідних виробників текстильної продукції в Україні. До складу делегації також увійшли віцепрезиденти Палати Віталій Майстренко та Володимир Коляденко.

ТМ «ТЕРРА»-це натуральна та корисна для здоров’я продукція, що відповідає світовим стандартам якості.

ТОВ «ТЕРРА» - сучасне підприємство повного циклу переробки, яке було засновано у 1998 році. Основними напрямками діяльності компанії є переробка зернобобових культур та виробництво на їх основі натуральної та корисної продукції. 

Українська федерація професіоналів безпеки

Українська федерація професіоналів безпеки заснована у 1995 році. Сьогодні УФПБ – найбільша громадська організація, яка об’єднує українські компанії, що спеціалізуються у сфері надання охоронних послуг.

Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

ТОВ «Органік Мілк» - завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Тестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»

Запрошуємо отримати 1 місяць безкоштовного фізичного зберігання даних в телекомунікаційних шафах дата-центру, який знаходиться у Києві.

Щиро вітаємо із професійним святом – Днем підприємця!

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. А підприємці столиці завжди були і є надійним фундаментомрозвитку нашого регіону.

Декларування відновлено: що потрібно знати аби не стати корупціонером

Про особливості подання е-декларацій з урахуванням законодавчих змін та про відповідальність говорили 7 грудня в Києві на семінарі «Подання Е-декларацій за 2021–2022 роки: покрокова інструкція».

Нові послуги

Ризики для бiзнесу-2023: поради керівнику

16 березня відбулося засідання Комітету сприяння МСБ Київської торгово-промислової палати. Захід був присвячений питанням безпеки бізнесу та ключовим ризикам і викликам з якими можуть стикнутися українські підприємці в поточному році.

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+ (044) 4820917, (044) 4820301, +38(050)4461819
E-mail: mediator@kcci.org.ua [Facebook-сторінка Центра медіації КТПП]


Детальна інформація про роботу Центру медіації  на сайті Центру медіації КТПП         http://mediation-center.org.ua/

 

 

 

 


Консультації та засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються за зверненням суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб по кожному окремому договору, податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання яких стало неможливим через наявність зазначених обставин.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Карнет АТА - Порядок отримання

Відділ декларування Київської ТПП (далі Відділ) надає консультації щодо отримання та використання карнетів АТА і безпосередньо видає зазначені митні документи.

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Послуги, що надає КТПППропозиції закордонних партнерів

поліс ОСАГО онлайн
Спільний продаж КТПП та British Insurance онлайн страхових продуктів ОСЦПВ та туристичного страхування. Знижки для вас.

ВСЕ ПРО ЗАСВІДЧЕННЯ ОБСТАВИН ФОРС-МАЖОРУ

Гаряча лінія: (044) 482-0438

 

Більше журналів "Business Panorama"

Інформаційні партнери

 

Київська ТПП не проводить акції з розіграшу автомобілів!  

Книги про КТПП

Відео про КТПП

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis