укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського району

23 квітня 2024 року Київська торгово-промислова палата, очолювана президентом Миколою Засульським, здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Ця місія, яка стала можливою завдяки співпраці з партнерами, мала на меті надати конкретну допомогу тим, хто її найбільше потребує у ці складні часи.

Під час візиту делегація здійснила низку важливих заходів:

  • Підтримка військових підрозділів, що охороняють кордон України, шляхом надання станцій радіоелектронної боротьби.

  • Допомога багатодітним сім'ям: передача одягу, ковдр, солодощів та предметів побуту.

  • Постачання необхідних медикаментів до Новгород-Сіверської лікарні.

  • Налагодження співпраці з колективом місцевої газети "Сіверський край".

Члени Київської Торгово-промислової Палати зіграли важливу роль у наданні цієї допомоги. Зокрема, компанія "ТК-Домашній Текстиль" надала двом сім'ям та 11 дітям речі, забезпечивши кожну дитину подушками, ковдрами та різноманітними предметами одягу.

Благодійний фонд "Громадяни" подарував продуктові набори, шоколад, кондитерські вироби та воду.

Крім того, 5-тонну вантажівку для перевезення гуманітарної допомоги надав ще один член палати – група логістичних компаній "Zammler".

Також хочемо зазначити, що компанія "Еквітестлаб" та найбільший столичний виробник хліба, компанія "Київхліб", подарували солодкі подарунки дітям з багатодітних родин. А благодійний фонд "Від серця до серця" передав місцевій лікарні вітаміни та медикаменти.

З-за кордону, зокрема з Італії, ми отримали цінну допомогу у вигляді одягу, зібраного та переданого нашою колишньою співробітницею Аллою Ромашко.

Київська торгово-промислова палата висловлює щиру подяку всім, хто долучився до цієї благодійної місії!

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis