Новини Київської ТПП
Кращі експортери в обличчях: продовжуємо знайомити вас із лідерами українського експорту
ТОВ «Плазма-Мастер Лтд» – це науково-виробниче підприємство, яке стало одним із переможців конкурсу «Кращий експортер року». Компанія спеціалізується на виконанні складних інженерних завдань у галузі зварювального виробництва, розробці обладнання для плазмово-порошкового наплавлення та виготовленні спеціальних металоконструкцій.
Ми вирішили дізнатися більше про їхні секрети успіху, досвід подолання викликів та бачення експортних перспектив.
- Розкажіть коротко про діяльність вашого підприємства та яку продукцію ви експортуєте. Що, на вашу думку, є унікальним у вашій продукції, що робить її конкурентоспроможною на міжнародному ринку?
ТОВ фірма "Плазма-Мастер Лтд" веде свою діяльність у галузі зварювального виробництва, має науково-виробничий профіль і спеціалізується на виконанні складних інженероємних робіт. Основні напрямки роботи - розробка і виготовлення обладнання для плазмово-порошкового наплавлення високолегованих сплавів, надання послуг підприємствам по відновленню та виготовленню деталей машин і виготовленню спеціальних металоконструкцій. Наше обладнання по технічному рівню не поступається зарубіжним аналогам, а по деяким параметрам краще. Особливо слід відзначити плазмотрони, які являються головним робочим органом машин для наплавлення. На сьогодні нашим підприємством розроблено більше 20 моделей плазмотронів різних конструкцій, які постачаються в різні країни світу окремо, як вид технічної продукції.
Продукція фірми "Плазма-Мастер Лтд" експортується в різні країни, в тому числі, в такі високорозвинені, як США, Німеччина, Велика Британія та Південна Корея. Загалом це 35 країн на 5 континентах. Найбільше продукція постачається у Туреччину, Польщу, Китай та Індію.
З виходом на зарубіжні ринки особливих викликів ми не відчували. В основному, це була затримка з митним оформленням з огляду на характер продукції.
Наше обладнання має сертифікат відповідності CE та відповідає вимогам діючих директив Європейського Союзу, що дає змогу експортувати його по всій Європі.
Це створення умов для високотехнологічного виробництва. Перш за все, це створення сучасних технопарків, де можна розміщувати виробництво.
Низькі ставки по кредитах і пільги по ПДВ при імпорті виробничого обладнання.
Найбільш важливо - це подбати про якість своєї продукції, щоб вона була не гірше за зарубіжні аналоги. Активно рекламувати свою продукцію, особливо новинки. В цьому дуже допомагають сайт та соціальні мережі. Це як вітрина. Також треба уважно ставитись до потенційного покупця і швидко реагувати на його запит.
Читайте також:ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПІДПРИЄМСТВАМ-ДИПЛОМАНТАМ КОНКУРСУКращі експортери в обличчяхКращі експортери в обличчях: інновації та експортна робота ПрАТ «УХЛ-МАШ»Кращі експортери в обличчях: історія компанії «Український папір»Кращі експортери в обличчях: від локального виробника до експорту в США та ОАЕКращі експортери в обличчях: високотехнологічне виробництво для глобальних ринківКращі експортери в обличчяхКращі експортери в обличчях: знайомство з переможцями конкурсуКращі експортери в обличчях: знайомство з переможцями конкурсуКращі експортери в обличчях: знайомство з переможцями конкурсу
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis