укр eng
 

Комерційні пропозиції

Декларування відновлено: що потрібно знати аби не стати корупціонером

Захід було організовано видавництвом «Юридична практика» спільно з генеральним партнером ZP Law office of Zoriana Pelekh для представників державних органів і посадовців, посади яких передбачають зайняття відповідального та особливо відповідального становища, а також представників установ, посади яких мають підвищений корупційний ризик.

Модерувала семінар Зоряна Пелех, засновниця ZP Law office of Zoriana Pelekh, яка відкриваючи роботу семінару зауважила на його просвітницькій меті на підтримку Антикорупційної стратегії України та підвищенні обізнаності щодо правил і повноти заповнення е-декларацій.

«Електронне декларування – це насамперед про відповідальність не тільки перед державою та суспільством, а це відповідальність перед собою і перед близькими, адже ми всі хочемо, віримо, щоб наші діти жили в успішній країні!» — наголосила Зоряна Пелех.

Практичним досвідом та тонкощами декларування з учасниками семінару поділилася Катерина Шевченко, керівник уповноваженого підрозділу з питань запобігання корупції Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

За словами спікера у більшості випадків притягнення осіб до відповідальності є недбале відношення до заповнення декларацій.

«Зі свого досвіду скажу, що заповнення декларації це творчий процес» — зауважила Катерина Шевченко.

В ході семінару спікер зупинилася на особливостях заповнення усіх розділів декларацій з урахуванням змін до Закону України «Про запобігання корупції», які набули чинності з 12 жовтня 2023 року, включаючи послідовність подання декларацій та їх строки.

Учасники семінару мали змогу надати уточнюючі запитання щодо особливостей декларування виходячи з конкретних життєвих ситуацій.

_______________________________________________________________________

Контакти ZP Law office of Zoriana Pelekh:

info@zplawoffice.com 

Читайте також:ТОВ «Центри біопалива України», виробник паливної гранули, пропонує поставки паливних пелетBDO in UkraineВізовий центр Premium Visa: відкрий світ разом з нам«Вибір року» в Україні – найпрестижніша бізнес-нагорода країниКомпанія "Баліфо" - вітчизняний виробник збірних,енергоефективних будинків за німецькою технологієюМедичний центр «ЛАРАДЕНТ»Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинкуНотаріальні послуги в центрі КиєваТестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis