укр eng
 

Відділ перекладів

Відділ перекладів

 Наші переклади - запорука вашого успіху

Головіна Тетяна Петрівна
Тел/факс: 096-703-30-97
(044) 234-80-71
e-mail: tanya@kcci.org.ua

Відділ перекладів є структурним підрозділом Київської торгово-промислової палати. Основний напрямок діяльності відділу - виконання усних та письмових перекладів з/на більшості мов світу за різними тематиками, а саме:

  • переклад митних і товаросупроводжувальних документів,
  • актів експертизи товару,
  • сертифікатів походження, відповідності, аналізу, якості товару,
  • технічної, економічної, фінансової, банківської документації та звітності,
  • специфікацій, контрактів, угод, договорів, каталогів, матеріалів листування,
  • тендерної документації, інструкцій та інших офіційних документів,
  • а також документів для подачі у посольства, приватних документів і т.д.

Діяльність відділу спрямована на сприяння і допомогу суб'єктам підприємницької діяльності, компаніям, державним і недержавним установам та іншим організаціям у здійсненні зовнішньоекономічної, комерційної, наукової, рекламної, юридичної та інших видів діяльності.

Усі переклади, здійснювані відділом, є офіційними, засвідчуються українською, російською або англійською мовами, печаткою Київської торгово-промислової палати, визнаються митними, податковими, банківськими та іншими компетентними установами України, іноземними посольствами та організаціями за кордоном. Можливо нотаріальне засвідчення. За бажанням замовника письмові переклади здійснюються в звичайному і терміновому порядку. Виконані переклади надаються в зручному для замовника форматі, а саме: в друкованому вигляді, на електронних носіях або надсилаються електронною поштою.

Крім того, відділ надає послуги з проведення експертизи ідентичності перекладу, виконаного замовником, з подальшим засвідченням, що економить гроші та час замовника.

Також відділ надає послуги усних послідовних і синхронних перекладачів для переговорів, круглих столів, офіційних зустрічей, презентацій тощо. Можливий кваліфікований мовний супровід під час поїздок та екскурсій як в Україні, так і за кордоном. Особлива увага приділяється замовникам-членам Київської торгово-промислової палати. Для них діє гнучка система знижок, можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Основними замовниками є: міністерства, відомства, підприємства, державні та недержавні організації, компанії, банки, юридичні фірми та ін., що знаходяться не тільки в Києві та Київській області, а й по всій території України і за кордоном.

Відділ перекладів завжди готовий задовольнити потреби замовника, допомогти і надати якісні послуги.

Нашими постійними замовниками є:

ТОВ «Феркам Україна»,  ТОВ «Абетон», ТОВ «ТД Дакота», ТОВ «ГаЗіс», ТОВ «Київметробуд», ТОВ «Український сад», ТОВ «Компанія Ютас», ТОВ «Ідейос», ТОВ «Фарма Старт», ПрАТ «Оболонь», ТОВ «Юкрейнієн Парсел Сервіс», ПрАТ «Київхліб», ТОВ «Фінансова компанія МБК», ПрАТ «Укренерго», Представництво «Алкон Фармасьютікалс Лтд.», ТОВ «Газсьорф», ТОВ «Агріі Україна», ТОВ «ТК «Агропродукт», ТОВ «Соварог», ТОВ «Абетон», Державна морська академія річкового та морського транспорту, АТ «Креді Агріколь Банк», ТОВ «Акама», ТОВ «Ексім-Центр», ТОВ «НФ», ТОВ УЕль-Сел-Груп», ТОВ «Київський пекарний дім», ТОВ «Перша приватна броварня», ТОВ «БКК», ТОВ «Карпат Вудс», ТОВ «Арт-Март» та багато інших.

Про якість наших послуг можна почитати від офіційного відгуку НЕК "Укренерго"

 

Звертайтесь за контактами:

Начальник відділу:
Головіна Тетяна Петрівна
Тел/факс: 096-703-30-97

(044) 234-80-71
e-mail: tanya@kcci.org.ua

Детальніше про послуги "з перших уст" в інтерв'ю з начальником відділу 

Послуги

• термінові письмові переклади
• письмові переклади з/на більшість мов світу
• усні послідовні/синхронні переклади
• переклад митних, товаросупроводжувальних, експертних, технічних, фінансових та ін. документів
• переклад та оформлення документів для подачі у посольства
• нотаріальне засвідчення перекладів
• засвідчення перекладів печаткою КТПП
• експертиза та засвідчення перекладів
• супровід бізнесменів і туристів

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis