укр eng
 

Новини Київської ТПП

Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПП

3 липня делегація із 15 представниць Комітету підприємниць Київської торгово-промислової палати, очолювана першою віцепрезиденткою Київської ТПП Людмилою Сізіковою, відвідала Чернігів. Цей візит став чудовою нагодою для учасниць зануритися у світ інновацій та розвитку через різноманітні активності та візити до місцевих підприємств.


Програма візиту розпочалася зі знайомства учасниць з президентом Чернігівської ТПП Константином Івановим, який розповів про сучасні виклики та тенденції в умовах ведення бізнесу. 

Майстер-клас від Олени Пономаренко на тему "Інноваційні підходи у мотивації персоналу на підприємствах, очолюваних жінками" надихнув учасниць на впровадження нових стратегій управління та лідерства.

Під час візиту до ТОВ "Інсайт+" учасниці отримали можливість побачити виробництво брендового спецодягу, а на СТО "МОТОР" вони ознайомилися з сучасними рішеннями для обслуговування автомобілів.


Закінчився день художньою виставкою, організованою засновницею та керівницею Арт-студії "Колібрі" Лілією Ібрагімовою, яка вразила учасниць своїм талантом як художниці, освітянки та підприємниці. Художні роботи її учнів зачарували відвідувачів.

Особлива подяка Тетяні Галаніній за створення неймовірної атмосфери завдяки її ексклюзивним букетам, а також Людмилі Максимець (компанія "СанФіл") та Ользі Заїці (Хлібзавод №2) за щедрі подарунки для гостей.

Захід був організований Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою за партнерства Київської ТПП у рамках програми міжнародної співпраці EU4Business, яка фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку малих і середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не пропустити наступні заходи!

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Підсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis