укр eng
 

Новини Київської ТПП

Підсумки Саміту Київського клубу у Вільнюсі

18-19 червня 2024 року у Вільнюсі пройшов Саміт «Київського клубу», де зібралися представники торгово-промислових палат із Києва, Вільнюса, Кракова, Загреба, Лейпцига, Братислави та Дубая. Київська торгово-промислова палата відіграла важливу роль у цьому заході, підкресливши важливість розвитку міжнародного партнерства.

Під час саміту президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський акцентував увагу на актуальних викликах, з якими стикаються Україна та київський бізнес. Він підкреслив важливість розвитку міжнародної співпраці та зазначив: "Ось уже три роки Україна веде повномасштабну війну в своїй історії. Наш народ продемонстрував свою унікальну стійкість, ставши фактично єдиною країною у світі, яка протистоїть другій за потужністю армії. Ми заручилися підтримкою міжнародної спільноти, і злочинник має бути покараний – іншого шляху немає".

Україна вже досягла значного прогресу у виробництві безпілотників, адже 95% дронів, що використовуються на фронті, виготовлені в Україні. Це свідчить про те, що українська оборонна промисловість має всі шанси не лише перебудуватися відповідно до сучасних вимог, а й стати однією з найсучасніших у світі. Її продукція, бойова перевірена в реальних умовах, а не просто випробувана на полігонах,буде мати значно вищу конкурентоспроможність та попит на світовому ринку озброєнь.

«Ми віримо, що майбутнє України — у Європі. Необхідно працювати над впровадженням європейських стандартів та реформуванням економіки», — зазначив президент Київської ТПП.

Сігітас Леонавічюс, президент Вільнюської ТПП, представив «Київський клуб» як важливу міжнародну бізнес-організацію, яка сприяє розвитку співпраці між палатами різних країн. Він закликав уряд Литви припинити комерційні відносини з Росією та Білоруссю, підкресливши, що бізнес має бути відповідальним не лише за прибуток, а й за безпеку. «Бізнес має стояти на боці моралі та безпеки, а не лише прибутку», — додав Леонавічюс.

Окрім цього, у Сеймі Литовської Республіки відбулася зустріч за участю віце-спікера Йонаса Яручюса, голови Комітету у закордонних справах Жигімантаса Павільоніса та інших депутатів. Під час зустрічі обговорювалися питання оборони, економічного розвитку та зменшення бюрократії.

Леонавічюс висловив подяку Україні за уроки, які вона дала світу, мужньо захищаючись від агресії. "Україна продемонструвала нам, як важливо бути готовими до будь-яких викликів".

Було також наголошено на важливості інтеграції України до Європейського Союзу, що передбачає не лише перемоги на полі бою, але й вирішення внутрішніх проблем та впровадження європейських законів. «Майбутнє росії сумне, оскільки ця система покладається лише на використання ресурсів, які врешті-решт закінчаться», - зазначив Засульський. 

Учасники саміту прийняли декларацію, яка закликає до припинення будь-якої торгівлі з росією. «Ми проти кривавих грошей та закликаємо до відповідальності всі компанії, які досі мають справи з агресором», — заявив Леонавічюс. Він також закликав до більшої координації між політиками та бізнесом для підвищення обороноздатності країн.

Саміт виявився дуже важливою подією для Київської ТПП. Завдяки участі в ньому, представники ТПП мали можливість налагодити нові ділові контакти, обговорити перспективи співпраці з іноземними партнерами, а також відкрити нові можливості для розвитку київського бізнесу.

Нагадаємо, що «Київський клуб», заснований у 2019 році, об'єднує лідерів торгово-промислових палат з України, Литви, Польщі, Німеччини, Словаччини, Словенії, Угорщини, Хорватії, ОАЕ та Грузії. Його мета полягає у покращенні бізнес-клімату на міжнародному рівні через ефективний обмін досвідом та розвиток міжнародних ділових зв'язків.

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТППВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis