укр eng
 

Новини Київської ТПП

Гарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"

18 жовтня 2023 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулася важлива для бізнесу та місцевих споживачів подія. Експертна комісія офіційно оголосила результати конкурсу "Столичний стандарт якості".

Захід розпочався з виставки, на якій було представлено різноманітний асортимент товарів та послуг від київських компаній, які претендували на отримання диплому "Столичного стандарту якості". 

Експертна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської державної адміністрації (КМДА), Київської торгово-промислової палати, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві (Держпродспоживслужба) та інших київських організацій, провела ретельну оцінку й аналіз представлених на виставці підприємств. 

Після проведення оцінки, комісія визначила десять компаній, які продемонстрували високу якість і отримали статус дипломантів "Столичного стандарту якості".

До десятки найкращих увійшли:

  • АТ "Київська виробнича компанія "Рапід"

  • Державне підприємство "Військово-промисловий об'єднаний "Київприлад"

  • ТОВ "Нютритив"

  • ТОВ "Фірма Фавор"

  • ТОВ "Пролог Семікор"

  • ТОВ "Макрос"

  • ТОВ "Росток-ЕЛЕКОМ"

  • ТОВ "Ортопедичний науково-виробничий реабілітаційний центр "Ортес"

  • ТОВ "Столичний млин"

  • ТОВ "Де Ла Марк"

Підприємства-дипломанти отримають від КМДА диплом "Столичний стандарт якості" та право маркувати свою продукцію спеціальним знаком, який підтверджує високу якість продукції.

Під час церемонії відкриття Микола Засульський, президент Київської торгово-промислової палати, висловив щиру подяку КМДА за організацію важливого заходу. Він підкреслив, що цьогорічний запуск конкурсу є історичною подією, оскільки протягом попередніх років низка факторів, таких як пандемія та воєнна агресія, ускладнювали можливість його реалізації. 

Володимир Костіков, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, підкреслив важливість конкурсу в рамках Комплексної цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку міста Києва на 2019-2023 роки. Основною метою конкурсу є визначення найбільш якісних товарів київських виробників , а також надання підтримки місцевому бізнесу у підвищенні конкурентоспроможності їхньої продукції.

Палата щиро вітає всіх переможців та висловлює подяку Київській міській державній адміністрації за її прагнення підвищувати планку якості продукції в столиці.

Читайте також:Продажі продуктів харчування через Електронний каталог товарів та закупівель на e-tender “Prozorro MarketЗапрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий експортер року"Сучасна професійна освіта і нестача кадрів на виробництві. Зустріч директорів освітніх закладів і власників бізнесуНовий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнесКиївська торгово-промислова палата здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського районуПро результати візиту до АТ«Київмедпрепарат»Семінар комітету МСБ: Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнесКиївська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стану

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis