укр eng
 

Новини Київської ТПП

Про результати візиту до АТ«Київмедпрепарат»

18 квітня 2024 року делегація Київської торгово-промислової палати, очолювана президентом Миколою Засульським та керівниками палати, відвідала одного з лідерів української фармацевтичної галузі – АТ «Київмедпрепарат».

Під час візиту представники палати ознайомилися з роботою високотехнологічного підприємства, його потужностями та виробничими можливостями, що відповідають найсучаснішим міжнародним стандартам.

Особливу увагу було приділено інноваційним рішенням, які впроваджуються на АТ «Київмедпрепарат», зокрема, використанню високоякісних технологій.

Зустріч з виконавчим директором підприємства Яцюком Олександром Миколайовичем була присвячена обговоренню актуальних викликів, з якими стикається український фармацевтичний бізнес, та шляхів їх вирішення у співпраці з Київською ТПП.

Під час зустрічі було домовлено про активну співпрацю між палатою та підприємством, спрямовану на підтримку та розвиток.

Президент Київської ТПП Микола Засульський високо оцінив досягнення АТ «Київмедпрепарат» та підкреслив важливість співпраці з вітчизняними виробниками: 

"Я захоплений відвідуванням цього високотехнологічного підприємства, яке активно використовує передові технології. Важливо бути на одній хвилі з виробниками, розуміти їх потреби. Україна має розвинені технології та бізнес-процеси, і ми маємо намір обговорювати проблеми, про які нам розповідають, на наших комітетах. У нас створено 6 комітетів, і протягом минулого року ми отримали 50 звернень до Верховної Ради і Прокуратури України, і отримали відповідь. Нас чують і реагують".

Київська ТПП щиро дякує керівництву АТ «Київмедпрепарат» за гостинність та відкритість у діловому обміні цінним досвідом!

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis