укр eng
 

Новини Київської ТПП

Forvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларів

Найбільший новий учасник у глобальних рейтингах за десятиліття
Оголошено ключові керівні посади

Дві провідні фірми професійних послуг — Mazars, міжнародне партнерство, що працює в більш ніж 100 країнах і територіях, і FORVIS, компанія рівня топ у Сполучених Штатах,  відзначили офіційний запуск нової глобальної мережі Forvis Mazars.  

Forvis Mazars, глобальна мережа рівня топ-10*, є найбільшим новим учасником у глобальних рейтингах за десятиліття. Будучи мережею з 2 фірм, Forvis Mazars є унікальною на ринку та пропонує гнучкість, необхідний ресурс та широке покриття для підтримки клієнтів у будь-якій точці світу. Цей крок розширює вибір на ринку та відповідає суспільним інтересам. 

Мережа складається з двох учасників: Forvis Mazars, LLP у Сполучених Штатах і Forvis Mazars Group SC, міжнародного інтегрованого партнерства, що працює в більш ніж 100 країнах і територіях. Мережа буде керуватися структурою, яка включає Раду глобальної мережі, відповідальну за забезпечення безперебійної співпраці та обслуговування клієнтів у всьому світі. 

Hervé Hélias буде першим головою Ради глобальної мережі. Hervé також продовжить виконувати свої повноваження як голова Виконавчої ради Forvis Mazars Group, SC (раніше Mazars Group). У Сполучених Штатах Tom Watson продовжуватиме виконувати обов’язки Генерального директора у Forvis Mazars, LLP (раніше FORVIS, LLP), а також входитиме до Ради глобальної мережі. 

Hervé коментує: «Це важливий і захопливий час для наших клієнтів, нашої професії та наших співробітників. Mazars та Forvis співпрацюють вже понад 20 років і поділяють прагнення надавати винятковий клієнтський досвід. Ми маємо всі можливості для надання високоякісних послуг по всьому світу під єдиним глобальним брендом. Клієнти отримуватимуть послідовні, високоякісні та комплексні послуги у всьому світі, і ми залишатимемося гнучкими та адаптивними до їхніх індивідуальних потреб. Бути обраним першим головою Ради глобальної мережі — це честь для мене. Я впевнений, що працюючи разом наші фірми продовжать надавати співробітникам усі можливості для підвищення стандартів обслуговування клієнтів, водночас шукаючи та використовуючи галузеві можливості для задоволення майбутніх потреб на локальних ринках».

«Forvis Mazars заснована на нашій відданості слухати клієнтів, передбачати виклики, з якими вони стикаються, та надавати неперевершений клієнтський досвід у всьому, що ми робимо, — говорить Tom. — Ця нова мережа швидко відкриє нові можливості для наших клієнтів та наших співробітників, які можуть бути впевнені, що ми приймаємо рішення з думкою про їхній довгостроковий успіх».  

«Як керуючий партнер Forvis Mazars в Україні, я вірю, що це партнерство не лише підсилює нашу глобальну стратегію, але й узгоджується з прагненням Forvis Mazars активно долучатися до процесу відбудови України. Створення нової глобальної мережі розширить наші можливості й сприятиме нашим зусиллям, спрямованим на економічний розвиток та ініціативи з відбудови», — говорить Грегуар Датте, керуючий партнер Forvis Mazars в Україні. 

 

*Джерело: IAB World Network rankings 2023.  
Базуючись на даних про доходи Mazars €2.8 млрд ($3 млрд) та FORVIS €1.6 млрд ($1.7 млрд) за 2023 рік. 

 

Про Forvis Mazars  

Forvis Mazars Global Limited є провідною глобальною мережею професійних послуг, яка працює під єдиним брендом та складається з двох учасників: Forvis Mazars, LLP у Сполучених Штатах і Forvis Mazars Group SC, міжнародного інтегрованого партнерства, що присутнє в понад 100 країнах і територіях. Обидва учасники мережі прагнуть забезпечувати винятковий клієнтський досвід, надаючи аудиторські, податкові, консалтингові послуги та послуги з надання впевненості по всьому світу. Наше спільне стратегічне бачення спрямоване на розвиток наших клієнтів, співробітників, індустрії та спільнот. 

В Україні Forvis Mazars присутній вже 16 років та об'єднує понад 100 експертів. Офіси Forvis Mazars знаходяться в Києві та у Львові, але ми надаємо комплексний та гнучкий спектр послуг по всій Україні. Завдяки інтегрованому підходу ми можемо залучати фахівців з усього світу та підтримувати клієнтів різного розміру та галузі – від малого та середнього бізнесу до найбільших транснаціональних корпорацій. 

Відвідайте forvismazars.com/ua, щоб дізнатися більше про глобальну мережу. 

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis