Новини Київської ТПП
НАСОА провела XI Міжнародну конференцію: ключові моменти

15 жовтня 2024 року в залі Київської ТПП відбулася XI Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: фінансово-економічний та гуманітарний аспекти», організована Національною академією статистики, обліку та аудиту.

Конференція об’єднала провідних експертів у галузях економіки, фінансів та гуманітарних наук, які обговорили ключові питання стратегії розвитку України в сучасних умовах. Захід відбувся у подвійному форматі — офлайн та онлайн через платформу Zoom, що дозволило долучитися до дискусій учасникам з різних куточків світу.

Основні теми обговорення включали економічні виклики, розвиток фінансових систем та багато іншого.
Конференція стала важливим майданчиком для наукових дискусій та пошуку інноваційних рішень для подальшого розвитку України.
Організатори висловлюють вдячність усім учасникам за плідну співпрацю та активний внесок у дискусії!
Читайте також:Кібербезпека – нові тенденції та виклики для українських компаній, зокрема стосовно вступу в силу нового законодавства ЄСЯк пройшов конкурс "Кращий експортер року"?Конкурс «Підприємство, дружнє до родини» шукає компанії, де турбота, повага й людяність — не слова, а щоденна практика.Конкурс «Підприємство дружнє до родини» шукає тих, хто будує бізнес на довірі, турботі та любові!Індекси споживчих цін у м. Києві у вересні 2025 рокуКруглий стіл: «Ведення бізнесу жінками під час війни»Бізнес-коло поповнюється: як відбулося засідання Президії Київської ТПНовий порядок надання послуг із засвідчення документів ЗЕДBusiness Woman Club та Київська торгово-промислова палата підписали Меморандум про співпрацюДо уваги керівників і власників бізнесу підприємств і організацій, членів Київської торгово-промислової палати, м. Києва і України
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis