укр eng
 

Новини Київської ТПП

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий експортер року"

Шановний керівник!

            З метою стимулювання розвитку експортно-орієнтованого виробництва у місті Києві, сприяння підвищенню престижу київських виробників на світовому ринку, збільшенню обсягів їхнього експорту, підвищення якості та конкурентоздатності  експортної продукції, робіт і послуг, Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить конкурс «Кращий експортер року» (розпорядження КМДА від 07.08.2015 № 763).

Конкурс проводиться за результатами фінансово-господарської діяльності підприємств за попередній 2023 календарний рік (далі – звітний період).

Конкурс «Кращий експортер року» включає наступні номінації:  

1. Кращий експортер галузі «Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

2.  Кращий експортер галузі «Текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

3. Кращий експортер галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

4. Кращий експортер галузі «Виробництво хімічних речовин та хімічної продукції» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

5.  Кращий експортер галузі «Виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

6.  Кращий експортер галузі «Виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

7. Кращий експортер галузі «Металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устаткування» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

8. Кращий експортер галузі «Виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

9. Кращий експортер галузі «Виробництво електричного устаткування» (серед малих, середніх, великих підприємств). 

10. Кращий експортер галузі «Виробництво машин і устаткування» (серед малих, середніх, великих підприємств).

11. Кращий експортер галузі «Виробництво автотранспортних засобів» (серед малих, середніх, великих підприємств).

           Підприємства-виробники – експортери будь якої форми власності, зареєстровані у місті Києві, які здійснювали експорт товарів (робіт, послуг) протягом звітного періоду, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні подати до Київської торгово-промислової палати в термін до 31 липня 2024 р. включно, наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі «Кращий експортер року» (подається у формі супровідного листа в довільній формі);

-  картку учасника конкурсу «Кращий експортер року».

Інформація, що направляється на конкурс, повинна бути завірена підписом керівника та головного бухгалтера. Надання невірних або неточних даних є підставою для їх відхилення. 

Підприємства мають право направляти інші підтвердження досягнутого ними результату (копії дипломів з виставок, публікації в пресі, відгуки споживачів тощо). 

Оцінка підприємств, що беруть участь у конкурсі, проводиться на підставі показників їхньої діяльності у звітному періоді за наступними критеріями:

Основні показники:

  • загальний обсяг експорту у фактичних цінах у звітному році (тис. дол. США); 
  • темпи росту обсягу експорту у звітному році в порівнянні з роком, що передує звітному (%); 
  • обсяг експорту в звітному році у розрахунку на одного працюючого (тис. дол. США); 
  • питома вага обсягу експорту у загальному обсязі реалізації продукції в звітному році (%). 

Додаткові показники:

  • інформація про нагороди міжнародних ярмарків і виставок експортної продукції, отриманих у звітному році (навести назви); 
  • географія експорту у звітному році;
  • наявність міжнародних сертифікатів якості та відповідності, отриманих у звітному році (навести назви). 

          Конкурсна комісія, яка утворена розпорядженням КМДА від 21.03.2018 № 461, визначає місця у конкурсі згідно з переліком номінацій,  на підставі проведеного Київською торгово-промисловою палатою аналізу поданих підприємствами документів (згідно Положення про конкурс «Кращий експортер року»).  У кожній номінації визначається один переможець (серед малих, середніх, великих підприємств).

          Для переможців конкурсу у кожній номінації встановлюються наступні нагороди:

  • Диплом «Кращий експортер року»;

  • Знак «Кращий експортер року»

             Переможці конкурсу отримують право використання знаку «Кращий експортер року» для маркування продукції, а також у своїх рекламних та презентаційних матеріалах.

          Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь у конкурсі та надіслати необхідні документи в паперовій формі до Київської торгово-промислової палати  за адресою: 01054 м. Київ-54, вул. Б. Хмельницького, 55 та в електронній формі (скан-копії оригіналів документів) на e-mail:  belikov@kcci.org.ua. Телефон для довідок:(044) 482-04-40, 

(068) 702-04-71 (Беліков Михайло Матвійович).

Участь у Конкурсі БЕЗКОШТОВНА!

Додаток: Картка учасника конкурсу «Кращий експортер року».

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis