укр eng
 

Новини Київської ТПП

Дослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в Україні

Компанія SUNSAY NRG, за сприяння Торгово-промислової палати України, провела дослідження рівня обізнаності, ставлення та готовності українського бізнес-сектору до інтеграції альтернативних джерел енергії.

Ця ініціатива вивчає можливості та перешкоди, що виникають перед компаніями при впровадженні альтернативних джерел енергії.

Метою дослідження є сприяння енергоефективності та екологічній стійкості, а також формування надійної основи для прийняття обізнаних рішень, корисних бізнесу та суспільству.

"Ми отримали ряд цікавих висновків, зокрема дізналися, що бізнес має бажання інвестувати у альтернативні джерела енергії, або розглядає таку можливість у майбутньому, навіть попри наявні перешкоди. Дослідження показало, що компанії усвідомлюють важливість зеленої трансформації та готові впроваджувати інноваційні підходи для вирішення енергетичних потреб," - коментує Сергій Зінкевич, СОО та співзасновник SUNSAY NRG.

Дослідження підтвердило позитивну динаміку у світі бізнесу: потенціал для використання чистої енергії в Україні зростає. Ці результати стимулюватимуть посилення стратегії національної політики в галузі альтернативної енергетики, враховуючи потреби та очікування бізнес-сектору.

З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Довідка

Торгово-промислова палата України - недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб та громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об'єднання. Мета організації: розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес.

SUNSAY NRG - розробляє та встановлює сонячні енергетичні системи для приватних будинків, громад та бізнесу. Компанія здійснює проєктування та інженерні рішення, постачання обладнання, інсталяцію та технічне обслуговування сонячних станцій. Мета компанії: забезпечити клієнтів ефективними та екологічно чистими рішеннями для виробництва електроенергії та допомогти їм перейти до енергонезалежності.

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis