укр eng
 

Відділ товарної нумерації

Відділ товарної нумерації Київської ТПП

Відділ товарної нумерації Київської ТПП

Кожний виробник зацікавлений у тому, щоб його продукція як найшвидше знайшла свого споживача. Виробники, які застосовують технології штрихового кодування товару, мають можливість виготовляти та реалізовувати свою продукцію оперативніше та дешевше, таким чином, підвищується її конкурентоспроможність як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.


Штрихове кодування є всесвітнім засобом ідентифікації товарів та їх маркування. Нанесення штрихових кодів на продукцію надає можливість автоматизувати її облік, транспортування, зберігання, касове обслуговування при продажу.

Штриховий код (англ.: barcode) – це послідовність чорних та білих смуг, що являє собою деяку інформацію у вигляді, зручному для зчитування технічними засобами. Інформація, що міститься в коді може бути надрукована у вигляді для читання під кодом (розшифровка). Штрихові коди використовуються в торгівлі, складському обліку, бібліотечній справі, охоронних системах, на пошті, складальному виробництві, обробці документів. В світовій практиці торгівлі прийнято використовування штрихкодів символіки GS1 для маркування товарів. Код товару присвоюється регіональним відділом міжнародної організації GS1. Такий порядок реєстрації дозволяє виключити можливість появи двох різних товарів з однаковими кодами. Штрихкод – невід'ємний елемент сучасного пакування, що супроводжує будь-який товар. Саме він робить товар конкурентоспроможним, зручним для реалізації, транспортування та складування, бажаним для споживача.

Таким чином, штрих-код (barcode) - насамперед, практичний інструмент, завдячуючи якому здійснюються облікові операції під час постачання та продажу товарів.

Переваги штрихового кодування:

Точність в ідентифікації об'єктів.
Штрих-коди дозволяють швидко, просто, та саме головне, точно зчитувати і передавати інформацію про ті предмети, які потребують обліку.
Штрихове кодування дозволяє значно підвищити рівень інформованості  будь-якого фахівця, що задіяний в ланках виробник - зберігання - доставка - споживач.

Точний облік товарів, що складуються або продаються.
Будь-який співробітник від керівника до виконавця в реальному режимі часу може мати інформацію, скільки того чи іншого товару на складі, скільки в торговому залі, скільки продано чи видано зі складу, скільки виготовлено чи доставлено замовнику.

Раціональне використання робочого часу.
Штрихове кодування дозволяє автоматизувати процес збору інформації з наступним її аналізом, що повністю виключає застосування ручної праці. Це надає змогу більш раціонально планувати робочий час персоналу.

Підвищення швидкості отримання та обробки інформації.
Дозволяє скоротити час на обслуговування клієнтів або на формування замовлень та їх доставку, що підвищує якість роботи з замовниками.

Скорочення помилок при автоматичній ідентифікації об'єктів порівняно з ручною.
Штрихове кодування дозволяє повністю виключити вплив людського фактору на правильну ідентифікацію об'єктів, проведення інвентаризації, проведення торгових або інших операцій з товаром.

Київська торгово-промислова палата є уповноваженим Представником Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна”, що має право здійснювати юридичні та фактичні дії від імені Асоціації згідно Договору на Представництво.

Ми пропонуємо послуги по присвоєнню штрихових кодів, користуючись якими Ваше підприємство зможе підвищити конкурентоспроможність і успішно реалізовувати свою продукцію на ринку.

Відділ штрихового кодування надає наступні види послуг:

1). Надання інформаційно-довідкових послуг по штриховому кодуванню: надання консультацій та довідок з питань умови членства в Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна”, застосування всесвітньої системи товарної нумерації GS1, виходячи з чинних нормативно-правових актів України, специфікацій GS1, специфікацій та інших нормативних документів Асоціації.

2). Підготовка документації для вступу та участі в Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна”: укладання Договору від імені Асоціації з суб'єктом господарювання (юридичною особою чи фізичною особою-підприємцем), укладання відповідних Додаткових угод, інформація про перелік документів на отримання пільгових умов членства.

3). Підготовка та видача документів на присвоєння ідентифікаційних номерів GS1: надання необхідних консультацій та практичних порад щодо правильного заповнення заявок, інформування про нормативно-технічні документи (стандарти, технічні умови тощо), які необхідно вказувати при заповненні заявок.

4). Підготовка документів для перереєстрації суб'єкта господарювання в системі GS1: інформація про умови перереєстрації, перелік необхідних документів, що підтверджують право на перереєстрацію, укладання відповідної Додаткової угоди.

5). Підготовка документів для перереєстрації Свідоцтв в системі GS1: надання необхідних консультацій та практичних порад щодо можливості переререєстрації ідентифікаційних номерів GS1, правильного заповнення заявок на перереєстрацію.

6). Підготовка документів на відновлення членства анульованого учасника Асоціації “ДжіЕс1 Україна”: інформація про умови відновлення дії Договору, перелік необхідних документів.

7). Виготовлення (генерація) майстер-файлів штрихових кодів (ідентифікаційних номерів GS1, номерів ISSN і ISBN): мастер-файл - це зображення штрихового коду в електронному вигляді, що призначене для типографського відтворення штрихового коду (ідентифікаційного номеру GS1, номерів ISSN та ISBN) і включення його в дизайн упаковки, етикетки або товару. Для замовлення майстер-файлу потрібно знати розмір вільного місця для розміщення штрихового коду.

  Начальник відділу:

Борисова Марина Вікторівна

Тел/факс: (044) 482-39-73

e-mail: borisova@kcci.org.ua

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis