укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська Палата та Польсько-українська господарча палата: співробітництво та зміцнення зв'язків

5 квітня 2023 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч із польсько-українською господарчою палатою, на якій були обговорені перспективи розвитку бізнес-співробітництва між українськими та польськими підприємцями. Захід відкрив президент Київської ТПП Микола Засульський, який у своєму вітальному слові наголосив на важливості подальшого зміцнення економічних зв'язків між підприємцями двох країн. А також на переговорах взяли участь перший віцепрезидент Людмила Сізікова, керівник Центру підтримки бізнесу Михайло Бєліков та представники 9 київських підприємств.

 Директор Польсько-Української господарчої Палати в Україні Вікторія Яловенко зазначила, що бачити діяльність у розвитку співпраці між двома країнами важливо, оскільки це сприяє ефективній взаємодії та розвитку спільних інтересів.

 В ході зустрічі було досягнуто взаєморозуміння щодо важливих питань розвитку торговельно-економічних відносин між країнами, зокрема розглянуто різні плани та можливості співробітництва. 

 Було також зазначено про налагодження співпраці Комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП з жіночими асоціаціями Польщі та заплановано проведення спільних заходів й долучення до грантових програм. Людмила Сізікова наголосила, що роль жіночого підприємництва важлива для розвитку бізнесу в Україні та Польщі, тому Київська палата буде продовжувати співпрацю в рамках цього напрямку.

Київська ТПП висловлює подяку Польсько-Українській господарчій Палаті та київським підприємцям за інтерес до розвитку співробітництва та сподівається на подальшу плідну взаємодію.

Читайте також:Продажі продуктів харчування через Електронний каталог товарів та закупівель на e-tender “Prozorro MarketЗапрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий експортер року"Сучасна професійна освіта і нестача кадрів на виробництві. Зустріч директорів освітніх закладів і власників бізнесуНовий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнесКиївська торгово-промислова палата здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського районуПро результати візиту до АТ«Київмедпрепарат»Семінар комітету МСБ: Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнесКиївська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стану

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis