укр eng
 

Новини Київської ТПП

Про результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

21 травня 2024 року делегація Київської торгово-промислової палати, очолювана президентом Миколою Засульським та керівниками палати, відвідала одного з лідерів виробництва солодкої продукції на основі традиційних рецептів, з використанням натуральних інгредієнтів – ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК».

Під час візиту представники палати ознайомилися з роботою високотехнологічного підприємства, що виробляє високоякісні хлібо-булочні та кондитерські вироби. Виробництво відповідають сучасному європейському рівню: завдяки функціонуванню системи менеджменту безпечності та якості харчових продуктів. 


Компанія виготовляє продукцію на основі традиційних рецептів, що відповідають ДСТУ, та використовує добірні натуральні інгредієнти. На відміну від багатьох конкурентів, продукцію БКК виготовляють на основі натурального вершкового масла, без використання шкідливих компонентів. Торти декорують винятково вручну, тому кожен продукт є справжнім витвором кондитерського мистецтва.

На сьогодні БКК виготовляє близько 20 тон кондитерських виробів на добу, тобто щодня продукцією насолоджуються близько 165 000 киян та мешканців інших регіонів України. В асортименті БКК понад 90 позицій тортів і тістечок, зокрема такі широко відомі торгові марки, як торти «Грильяжний глазурований», «Празький» з вишнею», «Хрещатий яр», «Київські каштани», тістечка «Заварні з кремом», «Бісквітно-кремові» і «Трюфельні». Десерти торгової марки БКК продаються в усіх національних торгових мережах України, а саме: “АТБ”, “Ашан”, “Billa”, “Брусничка”, “Варус”, “Велика Кишеня”, “Metro”, “Novus”, “Пакко”, “Вопак”, “Сільпо”, “Таврія”, “Фора”, “Фуршет”, “Еко-маркет”, “Fozzy”. Компанія також співпрацює з дистриб’юторами, гуртовими та роздрібними покупцями по всій Україні. Крім того, продукцію БКК експортують до Європи, Північної Америки та країн Близького Сходу.

БКК сьогодні – це майже 700 професіоналів, які щиро люблять свою справу та пишаються своєю роботою. Президент Київської ТПП Микола Засульський високо оцінив досягнення ТОВ “Київський БКК” та підкреслив важливість співпраці з вітчизняними виробниками: 

"Я захоплений відвідуванням цього високотехнологічного підприємства, яке активно використовує передові технології. Важливо бути на одній хвилі з виробниками, розуміти їх потреби. Україна має розвинені технології та бізнес-процеси, і ми маємо намір обговорювати проблеми, про які нам розповідають, на наших комітетах. У нас створено 6 комітетів, і протягом минулого року ми підготували 50 звернень до Верховної Ради і Прокуратури України, і отримали відповіді. Нас чують і реагують".

Пишаємося внеском підприємства у розвиток економіки України, партнерством між Київською ТПП і ТОВ “Київський БКК” та сподіваємося на продовження багаторічної плідної співпраці.

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis