укр eng
 

Новини Київської ТПП

Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"

13 червня 2024 року, в рамках програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в місті Києві, у залі Київської торгово-промислової палати відбулося засідання експертної комісії конкурсу «Столичний стандарт якості».

Метою конкурсу є визначення та стимулювання виробників високоякісної продукції та послуг . 

До складу експертної комісії увійшли:

● Представники Київської торгово-промислової палати

● Представники Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

● Незалежні експерти з різних галузей промисловості

Засідання розпочалося з огляду експозиції продукції, представленої на розгляд комісії. Вступне слово виголосив віцепрезидент Київської ТПП Володимир Адольфович Коляденко.

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Володимир Володимирович Костіков привітав учасників та висловив підтримку ініціативі, яка сприяє розвитку місцевого бізнесу.

Комісія ретельно розглянула продукцію та послуги учасників конкурсу, а також почула виступи їхніх представників.

 

До переліку продукції та послуг, що розглядались комісією, увійшли:

1. ТОВ "Євротерм Технолоджі" 

2. ТОВ "ДІСКАФ" 

3. ТОВ "НВП "Атомкомплексприлад"

4. ТОВ "Гуд Руф"

5. ТОВ "Київський БКК"

6. ТОВ "Сторожук"

7. ТОВ "Біркрафт"

8. ТОВ "Еквітестлаб"

9. ТОВ "Фірма "Фавор"

10. ДП "УДВП "Ізотоп"

11. ТОВ "Текспрод"

12. ТОВ "НТЦ "Вербена"

13. ТОВ "Ярослава"

14. ТОВ "ТД Крафт Декенсістем Україна"

Київська торгово-промислова палата щиро дякує учасникам конкурсу й висловлює подяку Київській міській державній адміністрації за прагнення до постійного вдосконалення якості продукції в столиці. Так як підтримка конкурсу "Столичний стандарт якості" гарантує, що кияни зможуть купувати продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості!

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis