укр eng
 

Новини Київської ТПП

З Днем працівників торгівлі!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників торгівлі!

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Особлива повага більшості підприємцям, які з початку російського вторгнення допомагають українській армії та постраждалим громадянам, навіть у небезпечних зонах. І кожен з них використовує не тільки фінансові, ай внутрішні та зовнішні ресурси для задоволення потреб населення.

Бажаю всім працівникам торгівлі високої ділової репутації, розширення кордонів для успішної торгівлі, підвищеного попиту напродукцію, комерційного успіху і стабільних прибутків! Прийміть найщиріші побажання вам і вашим родинам міцного здоров’я,благополуччя і мирного неба.

Зі святом! З шаною і повагою

Президент Київської ТПП

Микола Засульський

Читайте також:Сердечно вітаємо Вас із Днем машинобудівника!SUNSAY NRGМашинобудування та смарт-промисловість - засідання фокус-групиОсвітня програма «Інвестпроєкти та фінансові ресурси. Практичні кейси»19 вересня 2025 року завершила роботу Генеральна Асамблея Ганзейського Парламенту у Гданську«Підприємство дружнє до родини»Київська ТПП бере участь у Генеральній Асамблеї Ганзейського Парламенту в Гданську«Електронна комерція без кордонів: стратегії зростання онлайн-продажів»Зустріч з Послом ЄгиптуКібер Брама: твоя міць в інтернеті

Календар подій

Жовтень 2025
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis