укр eng
 

Центр підтримки бізнесу

Послуги центру підтримки бізнесу 

Надання юридичної адреси

Київська торгово-промислова палата проводить роботу з надання послуги «юридична адреса», а саме: надання офісних, інформаційно-консультативних послуг, послуг з користування офісною технікою, приміщеннями та обладнанням, забезпечення поштовим обслуговуванням та зв’язком з наданням суб’єктам підприємництва адреси місцезнаходження.

Партнерство з Мережею Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу

Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу – винятковий проєкт в рамках ініціативи EU4Business, покликаний допомогти українському малому та середньому бізнесу стати більш успішним та конкурентним.

Участь у міжнародних проєктах

Центр підтримки бізнесу постійно залучений до участі в міжнародних проєктах, які сприяють розвитку підприємництва, пошуку бізнес-партнерів, інвесторів та донорів тощо. Центр брав участь у проєкті від ЄС в рамках ініціативи «EU4Business» за підтримки ЄБРР, реалізує проєкт «Агроторгівля України» за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини та інші.

Кращий експортер року

Щороку проводимо конкурс «Кращий експортер року» серед малих, середніх та великих підприємств м. Києва.

Інформаційно-аналітичні довідки

Київська ТПП надає інформаційно-аналітичну довідку про виробника тієї чи іншої продукції (послуг) в Україні.

Інформаційно-маркетингове та довідкове обслуговування

Київська ТПП проводить маркетингові дослідження, робить тематичні підбірки, проводить консультування з питань інвестування та інноваційним пропозиціям

Аналіз ринку

Київська ТПП проводить аналіз ринку по заявкам підприємств і організацій.

Консультації та базова бізнес діагностика

Центр підтримки бізнесу надає консультаційні послуги для підприємців, а також проводить базову бізнес діагностику тих чи інших підприємств.

Пошук вітчизняних та зарубіжних ділових партнерів, організація В2В зустрічей

Київська ТПП проводить пошук вітчизняних та зарубіжних партнерів використовуючи свої зв’язки з регіональними та закордонними торгово-промисловими палатами, посольствами, торговельно-економічними місіями, зокрема із залученням членів Міжнародного Трейд-клубу в Україні.

Медіа послуги для бізнесу

Київська ТПП розміщує комерційні пропозиції вітчизняних та закордонних фірм на сайті Київської ТПП в рубриці «Анонси» та «Комерційні пропозиції», а також на сторінці в Facebook, проводить електронну розсилку серед 1200 членів Київської ТПП.

Начальник відділу:

Беліков Михайло Матвійович
Контакти:
Тел.: 482-04-40
e-mail:belikov@kcci.org.ua

 

Співробітники відділу:

Волкова Валентина Вячеславівна- заступник начальника відділу
Тел.: 482-04-40
e-mail: volkova@kcci.org.ua

Завжди раді співробітництву! 

Читайте також:Пропонуємо послугу щодо оренди юридичної адреси в Києві при Київській торгово-промисловій палатіБізнес можливості для малих та середніх підприємцівІнформація про конкурс "Кращий експортер року"

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis