укр eng
 

Комерційні пропозиції

Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

ТОВ «Органік Мілк» - завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Компанія входить до складу вертикально інтегрованої компанії «Галекс-Агро», що складається з чотирьох компліментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва/тваринництва.

Органік Мілк - одна із перших компаній на вітчизняному ринку органічної продукції стала діяти в рамках продуктивного ланцюга "від лану до столу", тобто від власного виробництва сировини до просування продукції на ринку. 

Тому і логотип «О» означає не лише органічне, а й символізує замкнуте коло виробництва. 

Усі процеси від вирощування кормів до переробки контролює «Органік Стандарт» − компанія, яку зараховано до переліку офіційних сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Відповідно до цих стандартів, ми:

  • не використовуємо на полях пестициди, гербіциди та будь-які інші штучні речовини та ГМО;
  • не використовуємо у тваринництві гормони росту, лактації, генно-модифіковані корми та домішки у корми. Наші телята протягом 4 місяців п'ють материнське молоко, а не замінники з генно-модифікованої сої;
  • при переробці продукції ми не використовуємо жодних штучних консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.

Внутрішній постійний контроль якості та безпеки молочних продуктів здійснюється власною лабораторією ТОВ “Органік Мілк”.

Асортимент продукції ТМ “Organic Milk”  включає 44 SKU: молоко, кефір,  сметана, ряжанка, сири тверді, м’які, кисломолочні та бринза, йогурти, масло, маса сиркова солодка з ваніллю. (*більше інформації про асортимент можна дізнатися на нашому сайті www.organic-milk.com.ua)

ТОВ «Органік Мілк» має на меті підвищити якість життя споживачів, запропонувавши їм здорову та безпечну органічну продукцію, цим самим популяризувати культуру споживання органічної продукції та сформувати екологічний дружній життєвий простір для майбутнього покоління.

 

ТОВ “Органік Мілк”
м. Баранівка, вул.Звягельська, 139
Житомирська область  Україна, 12700
Тел/факс +38(04144)31515
Call center 0 800 30 11 02
www.organic-milk.com.ua  
Instagram – organic_milk_o  
Facebook - organicmilk.O 

Читайте також:ТОВ «Центри біопалива України», виробник паливної гранули, пропонує поставки паливних пелетBDO in UkraineВізовий центр Premium Visa: відкрий світ разом з нам«Вибір року» в Україні – найпрестижніша бізнес-нагорода країниДекларування відновлено: що потрібно знати аби не стати корупціонеромКомпанія "Баліфо" - вітчизняний виробник збірних,енергоефективних будинків за німецькою технологієюМедичний центр «ЛАРАДЕНТ»Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинкуНотаріальні послуги в центрі КиєваТестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis