укр eng
 

Комерційні пропозиції

Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

ТОВ «Органік Мілк» - завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Компанія входить до складу вертикально інтегрованої компанії «Галекс-Агро», що складається з чотирьох компліментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва/тваринництва.

Органік Мілк - одна із перших компаній на вітчизняному ринку органічної продукції стала діяти в рамках продуктивного ланцюга "від лану до столу", тобто від власного виробництва сировини до просування продукції на ринку. 

Тому і логотип «О» означає не лише органічне, а й символізує замкнуте коло виробництва. 

Усі процеси від вирощування кормів до переробки контролює «Органік Стандарт» − компанія, яку зараховано до переліку офіційних сертифікаційних органів, визнаних у Європейському Союзі та Швейцарії. Відповідно до цих стандартів, ми:

  • не використовуємо на полях пестициди, гербіциди та будь-які інші штучні речовини та ГМО;
  • не використовуємо у тваринництві гормони росту, лактації, генно-модифіковані корми та домішки у корми. Наші телята протягом 4 місяців п'ють материнське молоко, а не замінники з генно-модифікованої сої;
  • при переробці продукції ми не використовуємо жодних штучних консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.

Внутрішній постійний контроль якості та безпеки молочних продуктів здійснюється власною лабораторією ТОВ “Органік Мілк”.

Асортимент продукції ТМ “Organic Milk”  включає 44 SKU: молоко, кефір,  сметана, ряжанка, сири тверді, м’які, кисломолочні та бринза, йогурти, масло, маса сиркова солодка з ваніллю. (*більше інформації про асортимент можна дізнатися на нашому сайті www.organic-milk.com.ua)

ТОВ «Органік Мілк» має на меті підвищити якість життя споживачів, запропонувавши їм здорову та безпечну органічну продукцію, цим самим популяризувати культуру споживання органічної продукції та сформувати екологічний дружній життєвий простір для майбутнього покоління.

 

ТОВ “Органік Мілк”
м. Баранівка, вул.Звягельська, 139
Житомирська область  Україна, 12700
Тел/факс +38(04144)31515
Call center 0 800 30 11 02
www.organic-milk.com.ua  
Instagram – organic_milk_o  
Facebook - organicmilk.O 

Читайте також:Компанія "Баліфо" - вітчизняний виробник збірних,енергоефективних будинків за німецькою технологієюМедичний центр «ЛАРАДЕНТ»Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинкуНотаріальні послуги в центрі КиєваТестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»Українська федерація професіоналів безпекиТМ «ТЕРРА»-це натуральна та корисна для здоров’я продукція, що відповідає світовим стандартам якості.ТОВ САЙБЕРПРО пропонує послуги з Консалтингу по створенню Системи управління інформаційною безпекою відповідно ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (2022)ТОВ «Марабупласт» - дрібносерійне лиття пластмасЗвітність у форматі iXBRL. Таксономія МСФЗ – послуги та програмне забезпечення CaseWare.

Календар подій

Листопад 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis