укр eng
 

Новини Київської ТПП

Комітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!

  Київська торгово-промислова палата, найбільша регіональна палата в Україні, яка обʼєднує понад тисяча підприємств, провела 11 січня перше в 2024 році засідання Комітету жінок-підприємниць. 

 На засідання комітету були запрошені не тільки члени комітету, але і члени Київської ТПП – власники і СЕО бізнесу. Захід був присвячений сучасній динаміці онлайн-продажів та просуванню брендів в Інтернеті, і включав в себе безкоштовний семінар-воркшоп, проведений Аллою Петриченко, засновницею відомої української платформи онлайн-покупок Shop-Express.

 Пані Петриченко, яка має понад 15 років досвіду в інтернет-маркетингу, поділилася цінними знаннями про створення та масштабування онлайн брендів.

 Підприємці, власники бізнесу та керівники компаній, які приєдналися до семінару як онлайн, так і офлайн, виявили велику зацікавленість до теми семінару. Учасники дізналися про такі аспекти онлайн-брендингу, як створення унікальної торгової пропозиції, розробка ефективної маркетингової стратегії та управління соціальними мережами. Вони також дізналися про кроки для запуску успішних онлайн-продажів, а також про важливість брендованого інтернет-магазину.

 Комітет висловив подяку Аллі Петриченко за професіоналізм та готовність ділитися своїм досвідом. 

Як зазначає Голова комітету Людмила Сізікова, перший віцепрезидент Київської ТПП, Комітет жінок-підприємців запрошує всіх охочих приєднуватись до цієї динамічної спільноти в м. Києві, де можна знайти підтримку, співпрацю та можливості для розвитку власного бізнесу в Украіні та за її межами.

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis