укр eng
 

Новини Київської ТПП

Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловості

19 жовтня 2023 р. Київська торгово-промислова палата у співпраці з Українським союзом промисловців та Київською міською державною адміністрацією провела важливу подію, присвячену відзначенню лідерів та висококваліфікованих фахівців харчової промисловості. 

Ця подія об'єднала широкий спектр професіоналів як і з бізнесу, так і з державного сектору.

Основною метою заходу було відзначення лідерів та досвідчених професіоналів харчової промисловості України.

Серед нагороджених підприємств: ТОВ "КИЇВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА", ПрАТ "КИЇВХЛІБ", ТОВ "ФІРМА ФАВОР", ТОВ "СТОЛИЧНИЙ МЛИН", ТОВ "КИЇВСЬКИЙ БКК", ТОВ "ФЕНІКС ІНВЕСТ ТРЕЙД" та ТОВ "ТЕСОРО УКРАЇНА".

Як зазначив Володимир Коляденко, віцепрезидент Київської ТПП, 35 компаній харчової промисловості є членами Палати. А визнання та нагородження лідерів і фахівців харчової промисловості має велике соціально-економічне значення, оскільки цей сектор відіграє важливу роль в економіці України. 

Це не лише забезпечує наше населення якісними продуктами харчування, але й створює можливості для працевлаштування й підтримки соціального розвитку країни.

Анатолій Баган, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, щиро висловив подяку всім, кого відзначили, підкресливши, що їхня робота має величезне значення для забезпечення продовольчої безпеки столиці.

Київська торгово-промислова палата висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь у цьому святкуванні. 

Читайте також:Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловостіЗапрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"Гарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"З Днем працівників харчової промисловості!Навчальна програма Export Academy 2023Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та ПольщеюЩиро вітаємо із професійним святом – Днем підприємця!

Календар подій

Листопад 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis