укр eng
 

Новини Київської ТПП

Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловості

19 жовтня 2023 р. Київська торгово-промислова палата у співпраці з Українським союзом промисловців та Київською міською державною адміністрацією провела важливу подію, присвячену відзначенню лідерів та висококваліфікованих фахівців харчової промисловості. 

Ця подія об'єднала широкий спектр професіоналів як і з бізнесу, так і з державного сектору.

Основною метою заходу було відзначення лідерів та досвідчених професіоналів харчової промисловості України.

Серед нагороджених підприємств: ТОВ "КИЇВСЬКА МАКАРОННА ФАБРИКА", ПрАТ "КИЇВХЛІБ", ТОВ "ФІРМА ФАВОР", ТОВ "СТОЛИЧНИЙ МЛИН", ТОВ "КИЇВСЬКИЙ БКК", ТОВ "ФЕНІКС ІНВЕСТ ТРЕЙД" та ТОВ "ТЕСОРО УКРАЇНА".

Як зазначив Володимир Коляденко, віцепрезидент Київської ТПП, 35 компаній харчової промисловості є членами Палати. А визнання та нагородження лідерів і фахівців харчової промисловості має велике соціально-економічне значення, оскільки цей сектор відіграє важливу роль в економіці України. 

Це не лише забезпечує наше населення якісними продуктами харчування, але й створює можливості для працевлаштування й підтримки соціального розвитку країни.

Анатолій Баган, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, щиро висловив подяку всім, кого відзначили, підкресливши, що їхня робота має величезне значення для забезпечення продовольчої безпеки столиці.

Київська торгово-промислова палата висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь у цьому святкуванні. 

Читайте також:Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметикиШанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стануЗапрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесуКомітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в УкраїнуКомітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Календар подій

Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis