укр eng
 

Новини Київської ТПП

Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стану

15 лютого 2024 року, у відповідь на різноманітні загрози та ризики, що стоять перед українським підприємництвом у зв'язку з санкційними обмеженнями та військовим станом, Київська Торгово-промислова палата провела важливе засідання на тему. Читати більше....

Зустріч з дипломатичними та торговими Представниками

 29 лютого 2024 р. (четвер) з 10.00 до 16.00 у приміщеннях Київської ТПП (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55) відбудеться традиційне щорічне засідання членів Київської ТПП з дипломатичними і торговими представниками зарубіжних посольств в Україні та Міжнародними організаціями, бізнес-асоціаціями та компаніями, які займаються сприянням розвитку підприємництва.

Запрошуємо на спільне засідання Комітетів з експорту та інвестицій і безпеки бізнесу

Тема дискусії обумовлена непоодинокими випадками прецедентів у ході виконання підприємцями зовнішньо-економічних контрактів.

Комітет з питань безпеки бізнесу КТПП консультує: новели Кримінального кодексу України. Попереджений – значить озброєний.

Цією статтею ми маємо на меті проінформувати Вас про ті новели законодавства, які з’явились за цей час і вже діють та впливають на долі людей. Про це свідчить як практика правоохоронних органів, так і практика адвокатів нашого адвокатського об’єднання. І тому, про ці законодавчі нововведення важливо, на наш погляд, знати кожній людині, кожному громадянину.

Зміни внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну

Нові склади злочинів та зміни в існуючі внесені в Кримінальний кодекс України у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну, які регламентують відповідальність юридичних та фізичних осіб за можливі умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору тощо.

Комітет жінок-підприємців Київської ТПП : успішний старт у 2024 році!

Київська торгово-промислова палата, найбільша регіональна палата в Україні, яка обʼєднує понад тисяча підприємств, провела 11 січня перше в 2024 році засідання Комітету жінок-підприємниць.

Страйк - це форс-мажор!

Все про страйк польських перевізників, блокування пунктів пропуску та засвідчення форс-мажорних обставин.

"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"

Київська торгово-промислова палата запрошує відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу!

Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості

Запрошуємо Вас приєднатися до спільного засідання Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловості, яке відбудеться 9 листопада 2023року о 14:00 в Київській торгово-промисловій палаті.

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"

Тематика конференції буде корисною для підприємств, які займаються проблемами енергетики, виробництвом котельного устаткування, переробкою сільгосппродукції. 

1 2 3 ... 27

Календар подій

Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis