укр eng
 

Відділ експертної оцінки та цінової інформації

Загальна інформація

Фахівці відділу експертної оцінки та цінової інформації Київської торгово-промислової палати надають підприємницьким структурам міста Києва, в рамках чинного законодавства, наступний спектр послуг: послуги з цінової інформації, цінова експертиза зовнішньоекономічних контрактів, оцінка об’єктів нерухомості, оцінка нематеріальних активів, в т.ч. оцінка об’єктів інтелектуальної власності, оцінка транспортних засобів, оцінка машин і обладнання, оцінка цілісних майнових комплексів.

Послуги з цінової інформації

Послуги з цінової інформації: визначення ринкової вартості товарів (послуг) на внутрішньому ринку України (довідково-інформаційні дані), в тому числі, надання цінової інформації для участі в конкурсних торгах із закупівлі товарів (послуг) за державні кошти, тощо.

Цінова експертиза зовнішньоекономічних контрактів

Цінова експертиза зовнішньоекономічного контракту – це комплекс досліджень, які проводить кваліфікований експерт для з’ясування питання правомірності заявленої у контракті (інвойсі) вартості на той чи інший товар, що перетинає митний кордон України, для цілей оподаткування при митному оформленні.

Оцінка об’єктів нерухомості

Для здійснення застави, продажу, а також при судових розглядах щодо завданої шкоди від затоплення або пожежі обов'язково необхідна незалежна експертна оцінка об'єктів нерухомості.

Оцінка нематеріальних активів, в т.ч. оцінка об’єктів інтелектуальної власності

Відділ експертної оцінки та цінової інформації здійснює оцінку інтелектуальної власності

Оцінка транспортних засобів

Відділ експертної оцінки та цінової інформації здійснює оцінку транспортних засобів

Оцінка машин і обладнання

Відділ експертної оцінки та цінової інформації здійснює оцінку машин і обладнання

Оцінка цілісних майнових комплексів

Оцінка цілісних майнових комплексів, - визначення вартості об'єктів, сукупність активів яких дає змогу провадити певну господарську діяльність. 

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis