укр eng
 

Комерційні пропозиції

В цьому розділі ви маєте можливість ознайомитися з комерційними пропозиціями від українських та закордонних компаній, виставками та іншою інформацією яка надходить до Київської ТПП. Для зручності передбачена можливість фільтрації по країнам та галузям за допомогою меню нижче.

Візовий центр Premium Visa: відкрий світ разом з нам

Ми допомогли більше 5 тисячам осіб отримати візи в США, Канаду, Великобританію, Японію, Китай, Австралію та інші країни. Ми надаємо послуги із професійного візового супроводу – вам потрібно передати документи, усі формальності заповнюємо ми. 

«Вибір року» в Україні – найпрестижніша бізнес-нагорода країни

Прийом заявок на участь від торгових марок, компаній і виробників відкритий. За підсумками переможці отримують статус №1 у своїй торговій категорії, медаль-відзнаку для використання на пакованні, а також стають учасниками рекламної кампанії, яку організовує «Вибір року» в масштабах країни

Декларування відновлено: що потрібно знати аби не стати корупціонером

Про особливості подання е-декларацій з урахуванням законодавчих змін та про відповідальність говорили 7 грудня в Києві на семінарі «Подання Е-декларацій за 2021–2022 роки: покрокова інструкція».

Компанія "Баліфо" - вітчизняний виробник збірних,енергоефективних будинків за німецькою технологією

Компанія «Баліфо» - український виробних збірних, енергоефективних будинків за німецькою технологією «Prefab». Ми пропонуємо рішення по виробництву та будівництву приватних одноповерхових та багатоповерхових, комерційних та громадських будівель, офісів, пансіонатів, тощо. 

Медичний центр «ЛАРАДЕНТ»

Повний спектр стоматологічних послуг за новітніми лікувальними технологіями та методиками. Сучасний європейський рівень неодноразово підтверджений національними преміями та нагородами.

Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинку

Офіційний дистриб’ютор товарів ТМ COLUMBIA в Україні, готовий до cпівпраці! Пропонуємо партнерство для підприємців з відкриття та розвитку франчайзингових проектів магазинів: монобрендових “COLUMBIA” та мультибрендових “SPORTLANDIA” у вашому місті.

Нотаріальні послуги в центрі Києва

Комплексні, швидкі та якісні рішення для бізнесу і громадян. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дерев’янко Вікторія Вікторівна.

Тестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»

Запрошуємо отримати 1 місяць безкоштовного фізичного зберігання даних в телекомунікаційних шафах дата-центру, який знаходиться у Києві.

Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

ТОВ «Органік Мілк» - завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Українська федерація професіоналів безпеки

Українська федерація професіоналів безпеки заснована у 1995 році. Сьогодні УФПБ – найбільша громадська організація, яка об’єднує українські компанії, що спеціалізуються у сфері надання охоронних послуг.

1 2 3 ... 15

Календар подій

Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Експортні пропозиції країн - учасників "Міжнародного "Київського клубу партнерських палат"

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis