укр eng
 

Новини Київської ТПП

Українські підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерам

У Київській торгово-промисловій палаті традиційно пройшли ділові В2В переговори київського бізнесу з Міжнародним Трейд-клубом. Захід відвідали представники 30-ти українських компаній, які змогли особисто поспілкуватися щодо подальшої торговельної співпраці та залучення інвестицій з керівниками 12-ти торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні.

Під час перемовин представники українських ділових кіл мали нагоду презентувати аспекти діяльності підприємств, зав’язати контакти з членами Міжнародного Трейд-клубу, зробивши нові дієві кроки у налагодженні потенційної співпраці вже на міжнародному рівні. Поза всяких сумнівів, така кооперація може в перспективі принести великі результати.

 «Вже за перші пів години переговорів на наш завод попросились з візитом три іноземні делегації Єгипту, Киргизстану та ПАР. Сюди прийшли відкриті люди, які хочуть зустрічатися, яким небайдужа Україна, яким цікаві наші контакти», - поділився враженнями Володимир Бобилєв, директор з експорту компанії «Тітал», що займається виробництвом і проектуванням пожежної і спеціальної техніки.

Дмитро Сапа, компанія «ТД Крафт Декенсістем Україна», що займає лідируючі позиції на ринку підвісних стель України, прокоментував:

«Сьогодні ми провели переговори з представниками посольства Єгипта в Україні та з представниками посольств країн Африки. Найбільше для розвитку співпраці нас цікавить Африка, так як там триває активна стадія будівництва і розвитку інфраструктури. Наша компанія готова до виходу на ближнє зарубіжжя. Торгово-промислова палата дає стабільність і впевненість у майбутніх партнерах».

Надія Грачова, кінопродюсер, керівник кроссекторальних проектів, які об’єднують бізнес, культуру та освіту, підвела підсумки: «Я сьогодні переговорила з торговими представниками посольств Арабських Еміратів, В’єтнаму, Польщі і Киргизстану. Так як я хочу з’єднати культуру з сучасними технологіями, ОАЕ для мене є лідируюча країна, з якою я хочу співпрацювати. Проекти є мультинаціональними, тому їх можна використовувати з будь-якими країнами світу. Завдяки такому заходу можна напряму поспілкуватись та отримати більше інформації, ніж самостійно шукати і вивчати ці питання».

Стефан Софронієв, економічний радник Посольства Болгарії, наголосив, що Україна – їх основний стратегічний партнер. Річний товарообіг між нашими країнами становить майже мільярд доларів. Більш того, Болгарія є туристичною дестинацією для України. «Болгарія до України експортує фармацевтичні препарати, добрива для сільського господарства, скло, дзеркала, різноманітті продукти харчування, машинне масло, електричні батарейки. Сьогодні декілька цікавих контактів вдалось отримати», - розповів пан Софронієв.

Участь у переговорах також брали представники компаній, що займаються виробництвом дронів для с/г та вантажних перевезень, юридичними послугами, експортом м’яса, молочної продукції, овочів, яєць, курятини, фармацевтичним виробництвом, технічними засобами безпеки, броньованою військовою технікою, котлобудівництвом, виробництвом етно одягу, екологією тощо.

У складні часи ковіду особливо гостро постають питання пошуку нових ринків збуту вітчизняних товарів, залучення інвестицій для створення інноваційних виробництв конкурентоспроможної продукції. Саме цей вектор розвитку обрала Київська торгово-промислова палата, виступаючи як платформа для співпраці між представниками влади, бізнесу, громадських організацій, дипломатичних установ та ділових кіл, сприяючи, таким чином, економічному розквіту регіону не лише на національному рівні, а й на міжнародному.

Читайте також:Бізнес — інтенсив "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Запрошуємо бізнес взяти участь у спільному засіданні членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКиївська торгово-промислова палата щиросердно вітає всіх працівників машинобудівної галузі з професійним святом - Днем машинобудівника!Можливості для українського бізнесу під час війниТоргово-промислова палата Великого Бірмінгема об’єднується з українськими колегами з Київської торгово-промислової палати“Найбільша помилка - це поставити бізнес на паузу і чекати закінчення війни” - Василь Хмельницький поділився досвідом з підприємцямиКруглий стіл Фіксування та визначення (оцінка) збитків бізнесу, спричинених воєнною агресією російської федераціїЗасвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Українські підприємці «воюють» у тилу за економіку

Календар подій

Вересень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis