укр eng
 

Новини Київської ТПП

Українські підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерам

У Київській торгово-промисловій палаті традиційно пройшли ділові В2В переговори київського бізнесу з Міжнародним Трейд-клубом. Захід відвідали представники 30-ти українських компаній, які змогли особисто поспілкуватися щодо подальшої торговельної співпраці та залучення інвестицій з керівниками 12-ти торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні.

Під час перемовин представники українських ділових кіл мали нагоду презентувати аспекти діяльності підприємств, зав’язати контакти з членами Міжнародного Трейд-клубу, зробивши нові дієві кроки у налагодженні потенційної співпраці вже на міжнародному рівні. Поза всяких сумнівів, така кооперація може в перспективі принести великі результати.

 «Вже за перші пів години переговорів на наш завод попросились з візитом три іноземні делегації Єгипту, Киргизстану та ПАР. Сюди прийшли відкриті люди, які хочуть зустрічатися, яким небайдужа Україна, яким цікаві наші контакти», - поділився враженнями Володимир Бобилєв, директор з експорту компанії «Тітал», що займається виробництвом і проектуванням пожежної і спеціальної техніки.

Дмитро Сапа, компанія «ТД Крафт Декенсістем Україна», що займає лідируючі позиції на ринку підвісних стель України, прокоментував:

«Сьогодні ми провели переговори з представниками посольства Єгипта в Україні та з представниками посольств країн Африки. Найбільше для розвитку співпраці нас цікавить Африка, так як там триває активна стадія будівництва і розвитку інфраструктури. Наша компанія готова до виходу на ближнє зарубіжжя. Торгово-промислова палата дає стабільність і впевненість у майбутніх партнерах».

Надія Грачова, кінопродюсер, керівник кроссекторальних проектів, які об’єднують бізнес, культуру та освіту, підвела підсумки: «Я сьогодні переговорила з торговими представниками посольств Арабських Еміратів, В’єтнаму, Польщі і Киргизстану. Так як я хочу з’єднати культуру з сучасними технологіями, ОАЕ для мене є лідируюча країна, з якою я хочу співпрацювати. Проекти є мультинаціональними, тому їх можна використовувати з будь-якими країнами світу. Завдяки такому заходу можна напряму поспілкуватись та отримати більше інформації, ніж самостійно шукати і вивчати ці питання».

Стефан Софронієв, економічний радник Посольства Болгарії, наголосив, що Україна – їх основний стратегічний партнер. Річний товарообіг між нашими країнами становить майже мільярд доларів. Більш того, Болгарія є туристичною дестинацією для України. «Болгарія до України експортує фармацевтичні препарати, добрива для сільського господарства, скло, дзеркала, різноманітті продукти харчування, машинне масло, електричні батарейки. Сьогодні декілька цікавих контактів вдалось отримати», - розповів пан Софронієв.

Участь у переговорах також брали представники компаній, що займаються виробництвом дронів для с/г та вантажних перевезень, юридичними послугами, експортом м’яса, молочної продукції, овочів, яєць, курятини, фармацевтичним виробництвом, технічними засобами безпеки, броньованою військовою технікою, котлобудівництвом, виробництвом етно одягу, екологією тощо.

У складні часи ковіду особливо гостро постають питання пошуку нових ринків збуту вітчизняних товарів, залучення інвестицій для створення інноваційних виробництв конкурентоспроможної продукції. Саме цей вектор розвитку обрала Київська торгово-промислова палата, виступаючи як платформа для співпраці між представниками влади, бізнесу, громадських організацій, дипломатичних установ та ділових кіл, сприяючи, таким чином, економічному розквіту регіону не лише на національному рівні, а й на міжнародному.

Читайте також:Спільно боремося за майбутнє наших дітейУ Київській торгово-промисловій палаті відбулась перша у цьому році міжнародна зустріч з делегацією міста ЛондонаГуманітарна місія продовжуєтьсяВітаємо З Різдвом!З Днем адвокатури України!Синергія міжнародного партнерства: Київська ТПП провела 4 Саміт Міжнародного Київського клубу партнерських палатДопомога Київської ТПП спільно з Новгород-Сіверським Земляцтвом триваєПроведення онлайн бізнес-інтенсиву для українських підприємцівЯк мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїЩо робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?

Календар подій

Лютий 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis