укр eng
 

Добровільна сертифікація по Системі CERTEX

Науково-методичний центр добровільної системи сертифікації продукції, послуг та систем управління працює при Київській торгово-промисловій палаті з 1992 року.  Сертифікація - це трудоємкий процес, що потребує певних експертних знань в різних сферах, знання нормативних актів, законодавства, міжнародних стандартів,  наявність досвіду і кваліфікації спеціалістів. За майже двадцятирічне існування центр напрацював колосальний досвід в проведенні добровільної сертифікації  товарів, послуг та систем управління якістю, має в своєму штаті висококваліфікованих спеціалістів різних галузей промисловості.

Сертифікована продукція має безліч переваг:

-          Підвищення іміджу компанії, а також продукції, пізнаваність бренду;

-          Підвищення конкурентоспроможності, успіх на ринку;

-          Незаперечні переваги в тендерах;

-          Можливості перспективного інвестування;

-          Підвищення довіри вітчизняних та зарубіжних споживачів;

-          Покращення взаємодії з контрагентами, покращення діяльності всього підприємства;

-          Прискорення ефекту від продажів.

Слід зазначити, що сертифікація - це відмінний спосіб перевірити відповідність продукції , послуг та систем менеджменту вимогам  міжнародних стандартів,  які є важливими критеріями оцінки якості продукції різних секторів світового виробництва. Як правило, виробники, що відкриті суспільству  і не бояться за якість своєї продукції ,готові надавати споживачам  будь-які гарантії  якості та безпечності продукції. Cаме таким гарантом і є сертифікат.

 Сьогодні сертифікат- це дієвий інструмент боротьби між конкурентами.

            Існує декілька схем сертифікації і їх застосування залежить від виду продукції, виробництва (партія, серія, одиничний випуск) та інших факторів. Різні сертифікаційні схеми покликані організувати процес сертифікації належним чином і максимально його спростити. Спеціалісти нашого центру допоможуть розібратися в усіх тонкощах  та нюансах сертифікації , які не завжди відомі виробникам, а також нададуть  допомогу   на усіх етапах отримання сертифікату.

Команда науково-методичного центру CERTEX завжди готова надати консультації з питань сертифікації.  Нам довіряють  такі підприємтва як:  ТОВ «Комбінат будіндустрії», ТОВ «Росток-Елеком», ТОВ «Ортопедичний науково-виробничий центр «Ортес»,  ТОВ «СНГ ПЛЮС», ТОВ «Світ шкіри», Фермерське господарство «Валентина»,  Готель «Яремчанський», ТОВ «АТА», ПАТ «Київська виробнича компанія «Рапід» та ін.

Звертайтеся , ми завжди будемо  раді  допомогти!

              www.kcci.org.ua

e-mail: grabarenko@kcci.org.ua

тел.   (О96) 224-85-97

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis