укр eng
 

Новини Київської ТПП

Сучасна професійна освіта і нестача кадрів на виробництві. Зустріч директорів освітніх закладів і власників бізнесу

 08.05.2024 року о 13.00 - 15.00 год на базі комунального закладу професійно технічноі освіти «Київський професійний коледж артдизайну» відбувся  круглий стіл за участю начальника управління закладів вищої, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки КМДА Олега Миколайовича Бондаренка, директорів Комунальних закладів професійно технічної освіти  м. Києва (КЗПТО) та власників підприємств м. Києва, членів Київської торгово-промислової палати (КТПП).

На порядку денному було 2 питанняПідготовка спеціалістів робітничих професії для промислових підприємств і бізнесу. Виклики та шляхи іх вирішення  та Ознайомлення з науково -виробничою базою підготовки спеціалістів в КЗПТО «Київський професійний коледж автомобільного транспорту та будівельної механізаціі» та КЗПТО «Киівський професійний коледж артдизайну».

Ініціювали цей круглий стіл від КТПП – перший віцепрезидент Людмила Сізікова, від Департаменту освіти і науки КМДА начальник управління закладів вищої, професійної освіти та прогнозування цільових програм Олег Бондаренко та від промислових підприємств - Генеральний директор ТОВ «ФАВОР» Раїса Михайлова

Це чудовий формат ділових перемовин людей, які в плані підготовки і забезпечення кадрів виробничих професій мають широку площину дотичності. Іх інтереси взаємоповʼязані - одні хочуть підготувати спеціалістів, які будуть витребуваними , інші хочуть отримати спеціалістів, які вже готові виконувати виробничі завдання. Дуже зацікавленими в цій розмові виявились як директори КЗПТО, так і представники бізнесу. 

Почули проблеми керівників професійних технологічних коледжів щодо організаціі стажування студентів на виробництві  і почули біль представників бізнесу щодо гострої нестачі кадрів робітничих професій.

Поговорили про те, як виховувати і вчити наше підростаюче покоління, щоб вони ставали корисними суспільству і були вмотивовані йти після школи в професійний коледж отримувати свою першу професію . 

Побачили навчально виробничі бази коледжів та зрозуміли, що вони навчають і готують молодь вже в новітніх майстернях і оснащених сучасними технологіями класах, в новій сучасній реальності і за новими методиками і новітніми технологіями. Та зрозуміли, що Бізнес готовий добре платити за хорошого спеціаліста!

"Я впевнена, що саме Київська ТПП і Департамент освіти і науки КМДА мають стати модераторами подальшої розмови і досягнення консесусу між бізнесом і КЗПТО м. Києва для залучення добре навчених спеціалістів робітничих і інших спеціальностей на сучасні інноваційні підприємства м. Києва!", - наголошує перший віцепрезидент Людмила Сізікова .

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis