укр eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата продовжує активно знайомитись з представниками членів підприємств регіону

25 квітня делегація Київської Торгово-промислової палати відвідала підприємство «РЕТАЛ УКРАЇНА», яке спеціалізується на виробництві ПЕТ-упаковки. Під час зустрічі обидві сторони обговорили актуальні питання, які пов'язані з діяльністю та напрямками роботи, а також висловили свої ідеї та думки щодо подальшої співпраці.

"Мета нашої зустрічі полягає не тільки в тому, щоб краще познайомитися з вашим підприємством та діяльністю, але й у з'ясуванні ситуації, що склалася серед наших членів палати. Та звичайно у пошуку ефективних рішень для підтримки бізнесу в нашому регіоні", - зазначає президент Київської ТПП Микола Засульський.

Зокрема, були розглянуті перспективні напрямки спільної роботи, що створюють додаткові можливості для розвитку бізнесу в обох організаціях.

Підприємство «РЕТАЛ УКРАЇНА» є надійним партнером КТПП, який протягом останніх 20 років проявляє активну зацікавленість у співпраці з експертами палати. Завдяки своїй високій кваліфікації та досвіду, вони займають провідну позицію у своїй галузі та впродовж багатьох років ведуть успішну діяльність в ПЕТ-індустрії, розвиваючи її інноваційними рішеннями.

"Незважаючи на складність сьогоднішньої ситуації, наше підприємство продовжує наполегливо працювати та докладати зусиль для виконання своїх професійних обов'язків. Завдяки злагодженій роботі нашої команди, нам вдалося зберегти наші робочі місця та продовжувати забезпечувати якісні продукти й послуги нашим клієнтам!", - говорить керівник підприємства Ткачук Ананій Анатолійович.

Під час зустрічі було також проведено оглядову екскурсю по промислових майданчиках компанії. Це надало можливість делегації Київської ТПП більш детально ознайомитися з технологічними особливостями виробництва ПЕТ-преформ та продукцією компанії. 

 Ми дякуємо компанії та іншим членам Палати за довіру, багаторічну співпрацю, відповідальність та сильну підтримку для майбутнього розвитку українського бізнесу!

Читайте також:Страйк - це форс-мажор!"Податкові ризики підприємств та шляхи їх вирішення. Як зберегти гроші?"Участь у засіданні Комітету з питань експорту та інвестицій та Комітету з питань промисловостіЗапрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конференції "Проблеми теплофізики та теплоенергетики"Відзначили видатних лідерів та фахівців харчової промисловостіГарантія якості: як в Києві пройшов конкурс "Столичний стандарт якості"З Днем працівників харчової промисловості!Навчальна програма Export Academy 2023Шановні працівники машинобудівного комплексуПро співпрацю між Україною та Польщею

Календар подій

Листопад 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis