укр eng
 

Новини Київської ТПП

Візит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”

28 червня 2024 року делегація Київської Торгово-Промислової Палати на чолі з Президентом Миколою Васильовичем Засульським відвідала ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”, одне з провідних виробників текстильної продукції в Україні. До складу делегації також увійшли віцепрезиденти Палати Віталій Майстренко та Володимир Коляденко.

Керуючий партнер ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ” Володимир Володимирович Марценюк на виробничому комплексі детально ознайомив гостейз діяльністю підприємства, технологічними особливостями всього циклу виготовлення продукції.

Компанія активно співпрацює з міжнародними організаціями, що сприяє довірі з боку іноземних партнерів завдяки якісному виконанню широкого асортименту виробів. Більшість продукції виготовляється на власних фабриках у Києві, Одесі та Чернігові. Загальна площа виробництва перевищує 10 000 м2, де працює понад 700 осіб.

Під час візиту разом з Керуючим партнером Володимиром Марценюком та директором Ганною Нечаєвою детально обговорювалися питання, пов'язані з розширенням виробництва, зокрема пошук кваліфікованих кадрів, мобілізація фахівців, завершення капітального ремонту виробничо-офісного комплексу та оптимізація логістики. Делегація Київської ТПП високо оцінила не лише значні обсяги замовлень, але й злагоджену роботу команди, чітку організацію виробничих процесів та високий рівень професіоналізму співробітників.

Варто зазначити, що за понад 25 років на ринку компанія здобула високу репутацію, а її торгова марка “Home Line” стала популярною далеко за межами України. Продукція експортується до країн Балтії, Польщі, Італії, Словенії, Грузії та Ізраїлю. Асортимент нараховує понад 20 категорій товарів та більш ніж 10 000 артикулів, серед яких постільна білизна, трикотажні вироби, матраци, махрові халати, рушники, подушки, ковдри, покривала, кухонний текстиль, продукція для HORECA та SPA.

Окрім основної діяльності, компанія бере активну участь у гуманітарних проєктах, спрямованих на допомогу малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, постраждалим у “гарячих” регіонах, а також військовим.

Київська ТПП щиро дякує керівництву ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ” за організовану екскурсію на виробництво, яка справила глибоке враження та дала можливість побачити високий рівень майстерності та професіоналізму команди!

Читайте також:Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесуВізит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПППідсумки Саміту Київського клубу у ВільнюсіВідкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТППДослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в УкраїніForvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларівЕкспортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримкиПро результати візиту до ТОВ «КИЇВСЬКИЙ БКК»

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis