Новини Київської ТПП
Комітет з питань нових технологій та інновацій при Київській торгово-промисловій палаті!
31 липня cтворено Комітет з питань нових технологій та інновацій при Київській торгово-промисловій палаті.
Члени палати звернулися до Палати з пропозицією про створення Комітету з питань нових технологій та інновацій при Київській торгово-промисловій палаті.
У нинішніх умовах впровадження нових технологій, розвиток нових підприємств залишаються ключовими пріоритетами для держави. Учасниками організаційного засідання та попередні консультації з підприємствами-членами палати було підтримано ініціативу створення Комітету.
Головою Комітету обрано Тесленка Павла Петровича (керівника «Юнайтед Юкрейн», секретарем Комітету Гайдая В’ячеслава Вадимовича).
ОЧIКУВАНI РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ KOMITETУ:
- Пiдвищення рiвня поiнформованостi бiзнесу про перспективнi напрями розвитку сучасних технологiй.
- Пiдтримка пiдприемств, якi розробляють сучасні технологii та виробляють високотехнологічну продукцiю, зокрема через залучення iнвестицiй та надання експертної пiдтримки.
- Створення дiєвої системи обмiну iнформацiею між виробниками, науковцями та державними органами.
- Забезпечення ефективної спiвпрацi мiж науковими установами та пiдприсмствами для створення нових інноваційних виробів.
- Створення платформи для налагодження кооперованих зв’язків.
Запрошуємо членів палати долучатися до роботи Комітету!
Читайте також:Діалог бізнесу та влади: у Київській ТПП обговорили механізм досудового врегулювання податкових спорів від БЕУ Київській торгово-промислові палаті відбулося засідання Круглого столу «Стан та тенденції розвитку промислового сектора в Україні»Зроблено в УкраїніКиївська торгово-прислова палата розширює міжнародну присутність: відбулася стратегічна нарада з представниками за кордономДія & Defence City: виклики та можливості 2026Визнання відповідального бізнесу: член Палати компанія «Фавор» — серед лідерів молочної галузіЩорічна зустріч столичного бізнесу з дипломатичними та торговими представництвами іноземних державСтан татенденції розвитку промислового сектора в місті КиєвіУ Києві відбудеться другий KCCI SALES FORUM “Як побудувати систему продажів у 2026 році”ТПП України стала платформою обговорення цифрового суверенітету країни!
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis