укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Київські бізнесмени розвинули взаємовигідну економічну співпрацю із зарубіжними країнами

Понад 30 посольств, 123 представники бізнесу, інвестори, актив столиці та сотні бізнес-контактів - у Київській торгово-промисловій палаті відбулось щорічне спільне засідання членів Палати та Міжнародного Трейд-клубу.

Це унікальна нагода для столичного бізнесу презентувати свої експортні та інвестиційні пропозиції, за короткий термін отримати важливу практичну інформацію про можливості працювати на різних ринках.

Кожна компанія отримала нагоду протягом 2-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками зарубіжних амбасад щодо експорту своєї продукції, можливостей інвестицій у розвиток виробництва та подальшої взаємовигідної співпраці. Отримані матеріали іноземні дипломати використають для підготовки пропозицій представникам уряду та бізнесу своїх країн. Такі індивідуальні зустрічі та переговори є найрезультативнішим способом налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.

Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Лю Цзюнь розповів, щоМіжнародний Трейд-клуб об’єднує представників 40 країн, дипломатичні місії яких представлені в Україні, та працює вже понад 25 років: «Трейд-клуб відіграє все більшу роль для посилення міжнародних економічних відносин з Україною. Ми активно шукаємо потенційних партнерів в Україні, зокрема в Києві. Кожного року ми розпочинаємо свою роботу із Київської торгово-промислової палати. Тут за допомогою В2В переговорів нам вдається досягти результатів».

Київська торгово-промислова палата вже 18-ий рік поспіль проводить засідання Міжнародного Трейд-клубу. За словами президента Палати Миколи Засульського, такий формат є точкою об’єднання та комунікації торгових й економічних радників посольств з українськими експортерами, а результативність роботи відображується в поліпшенні міжнародного іміджу України, позитивній динаміці зростання внутрішнього торговельного обороту регіонів.

«З огляду на виклики часу, представники українського бізнесу шукають нові маршрути і напрямки, тому Київська Палата робить все можливе для того, щоб створити умови і допомогти їм освоювати нові перспективні ринки. Ми користуємося першою-ліпшою нагодою щоб сказати світові, що українська продукція - якісна, конкурентоспроможна і з нами можна співпрацювати», - наголосив Микола Засульський.

У рамках заходу відбулось пленарне засідання за участі представників постійних країн-інвесторів, столичної влади й урядовців. Говорили про розвиток країни на найближчі 5 років і що повинна зробити влада, щоб інвестори активніше вкладали гроші у вітчизняні підприємства.

Володимир Слончак, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, підкреслив, що на сьогодні столиця є лідером інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності в Україні. «У місті зосереджено понад 33% капітальних інвестицій та понад 52% прямих іноземних інвестицій. Столиця сьогодні - це надійний партнер, який виконує свої зобов'язання і надає всі можливості для рівного, відкритого партнерства. У 2019 році, зокрема, згідно з рейтингом видання Financial Times столиця увійшла до топ-10 міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій. І також посіла 4-те місце за міським плануванням у рейтинзі "Cities in Motion Index IESE".  Так, попереду в нас багато роботи, і я вдячний відтепер бути частиною торгової і промислової сфери столиці», - наголосив Володимир Слончак.

Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, розповів про роль системи торгово-промислових палат: «Цей захід є дуже важливим для українського бізнесу і для розвитку міжнародних стосунків. Торгово-промислова палата України - це потужний інститут підтримки нашого бізнесу в Україні і за кордоном . У нас прямі контакти більш ніж зі 120 країнами світу. Ми працюємо на всіх континентах. У системи палат є всі можливості бути активним учасником зовнішньоекономічної діяльності і допомагати бізнесу».

Про роль банківської системи в залученні інвестицій повідомив Василь Фурман, член Ради Національного банку України: «За останні роки наша банківська система пройшла складний період реформування, але, на мою думку, вона пройшла успішно. Якщо інвестор вкладає кошти в Україну, то він може бути на 100% впевнений, що вони будуть збережені. Національний банк запровадив новий монетарний режим і сьогодні ми маємо низьку інфляцію. Це сприяє економічному зростанню, інвестуванню. За прогнозами Національного банку, облікова ставка на кінець цього року складе 7%. Це говорить про те, що будуть паралельно рухатися ставки по кредитах і ставки по депозитах».

Захід в черговий раз підтвердив, що Київ залишається одним із найважливіших торговельних регіонів на карті країни та світу. Організатори переконані, що подібні зустрічі покращують інвестиційний імідж України у світі, а це додаткові інвестиції та збільшення експорту нашої продукції.  

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis