укр рус eng
 

Центр медиации

ЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТПП

Про зацікавленість і підтримку владою законодавчого врегулювання медіації в Україні свідчать факти включення Кабінетом Міністрів цього питання у власні плани роботи.

Так, відповідно до пунктів 9, 10 Плану дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання Міністерству юстиції України доручено супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України “Про медіацію” (реєстраційний номер 3665) з метою запровадження медіації в Україні

Враховуючи це, ТПП України за підтримки Партнерського проекту між Асоціацією торгово-промислових палат Німеччини (DIHK) створює мережу центрів бізнес-медіації в системі ТПП, проводить спільні засідання з партнерами для просування медіації, як альтернативного способу вирішення конфліктів бізнесу, у тому числі у спорах з фіскальними державними органами.

Наприкінці 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Медіація, як один із ефективних засобів розв’язання фіскальних спорів», на якому були презентовані бачення експертів щодо можливої моделі та дилем медіації у фіскальній сфері в Україні, розглянуті питання щодо місця та ролі ТПП у сфері посередництва (медіації) між бізнесом та владою, розглянуто діяльність Центрів бізнес-медіації при ТПП в Україні та світі.

За підсумками обговорення прийнято Резолюцію Круглого столу, яку ТПП України надіслала Супровідним листом до Міністерства фінансів України, Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Державна фіскальна служба України, Міністерства юстиції України. Чекаємо на відгуки!

Читайте также:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППНовини від Центру медіації КТППНОВОСТИ МЕДИАЦИИНовости Центра медиации КТППБізнес медіація в УкраїніМЕДІАЦІЯ В УКРАЇНІ - СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ МЕДІАЦІЯ В АДВОКАТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІНовини про медіацію в Україні!Медіація в Україні: як знаходити компроміс без судуНОВОСТИ ЦЕНТРА МЕДИАЦИИ КТПП

Отделы

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis