укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палати

19 нових підприємств різних секторів економіки поповнили ряди системи торгово-промислової палати. Рішення про вступ було прийнято на засіданні Президії Київської ТПП, що відбулось 25 лютого 2021 року.

Нові компанії демонструють майже весь зріз економіки України – це і будівництво, бухгалтерський облік, надання онлайн-ваучерів, діяльність у сфері інновацій аквакультури, виробництво кондитерських виробів, екологічна адвокація бізнесу, консалтинг, підтримка інвесторів, вирощування креветок, торгівля відходами, металами, винами, будівельними матеріалами, аксесуарами для вогнепальної зброї та багато іншого. Це означає, що членом Київської торгово-промислової палати може стати будь-яка компанія, незалежно від виду діяльності. Ми надаємо практичну допомогу та стоїмо на захисті інтересів підприємств усіх форм власності.

Вітаємо у складі Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України такі компанії:

 1. ПрАТ «Метробуд» - будівництво транспортних споруд, у т. ч. мостів, шляхопроводів, переходів, тунелів та метрополітенів.
 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Джі Пі Ей Україна» - діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту.
 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «Екосвіт Рециклінг» - оптова торгівля відходами та брухтом; металами та металевими рудами.
 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «46 Паралель Вайн Груп» - оптова торгівля марочними тихими та ігристими винами.
 5. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАБСЕЙЛ» - надання онлайн-ваучерів на медичні послуги за суттєвими знижками, благодійність.
 6. Товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕПФАСАД» - гуртова торгівля будівельними матеріалами, логістичні, експедиторські та митні послуги.
 7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Чела Україна» - сервісна компанія, що надає повний спектр послуг з клінінгу, дезінфекції та ПЕСТ контролю.
 8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Велес», ТМ «Колоніст» - виробництво виноградних вин.
 9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Ентерпрайз Текнолоджіз» - оптова та роздрібна торгівля обладнанням, приладами та інструментами для телекомунікацій. 
 10. Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОДАВАЧ” - виготовлення аксесуарів для вогнепальної зброї.
 11. Товариство з обмеженою відповідальністю «АКВАФЕРМА ТИЛІГУЛ» - вирощування та продаж свіжої охолодженої креветки, посадкового матеріалу креветки, іншої продукції аквакультури.
 12. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІННОВАЦІЙНІ АГРО-ТЕХНОЛОГІЇ» - діяльність у сфері інновацій аквакультури: ТЕО, проектування, будівництво, консультації.
 13. Товариство з обмеженою відповідальністю "Розумний Дім" - продаж, проектування, монтаж нагрівальних електричних систем (тепла підлога, антиобмерзання, сніготанення, промислового обігріву, систем проти протікання води, систем блискавкозахисту та заземлення).
 14. Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша Юридична» - комплексна підтримка інвесторів: надання широкого спектру юридичних, бухгалтерських, кадрових послуг, починаючи від вступної консультації та вирішення організаційних питань для старту бізнесу і закінчуючи комплексним супроводженням господарської діяльності.
 15. Товариство з обмеженою відповідальністю «ШОКОЛАДОФФ» - виробництво кондитерських виробів (цукерки, снеки, шоколад, сухофрукти, морозиво).
 16. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕНВІМОНІТОР» - надає інжинірингові послуги з моніторингу якості повітря та води, пило- та шумозахисних конструкцій, інтелектуальних систем освітлення.
 17. Товариство з обмеженою відповідальністю «Еко-Адвокація» - юридичні послуги в екологічній адвокації бізнесу.
 18. Фізична особа-підприємець Лежаніна Вікторія Володимирівна - консультаційні послуги з: психології, коучингу та психотерапії.
 19. Товариство з обмеженою відповідальністю «БІВІАЙ ГРУП» - комплексне будівельне проектування.

Свої членські квитки та реєстраційні свідоцтва компанії отримають у індивідуальному порядку, зважаючи на карантинні норми.

Читайте также:Державно-приватна взаємодія в сфері кібербезпеки: нова стратегія та плани на 2021 рікКиївська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!Людмила Сізікова: «Жіноче підприємництво і лідерство – світовий тренд!»Торгово-промислова палата України відзвітувала про досягнення 2020 року та визначила пріоритети на 2021Англомовні послуги для бізнесуЧлен Ради КТПП вручив відзнаки Київського міського голови польським партнерамФахівці брухтопереробної галузі обговорили актуальні проблеми та перспективи реалізації металобрухту у 2021 роціUkraineInvest та торгово-промислові палати планують об’єднати зусилля для залучення інвестицій в УкраїнуКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиДо уваги членів Комітету сприяння МСБ КТПП: важливі новини, аналітика та анонси для підприємців

Календарь событий

Апрель 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены.
Погода  
Разработка сайта - Exipilis