укр eng
 

Центр медіації

Круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».

17.11.15 року Київська торгово-промислова палата, яка перебуває у фінансовому центрі нашої країни і активно впроваджує практику застосування бізнес медіації, розвиваючи створений в рамках німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу «Центр медіації КТПП» разом з Незалежною асоціацією банків України провела круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».

Засідання круглого столу відкрили Роман Шпек – Голова Ради НАБУ, екс-міністр економіки України, та Микола Засульський – президент КТПП.

В роботі круглого столу прийняли участь медіатори України та представники комерційних банків – членів НАБУ, представники страхових компаній та інших кредитно-фінансових організацій і компаній, представники регіональних торгово-промислових палат.

Головне питання дискусії - Банківська (фінансова ) медіація – це міф чи реальність? - мало однозначну відповідь: Банківській медіації бути, банківська спільнота у пошуку шляхів розв’язання питання з проблемними кредитами позасудовим шляхом .

Доповідачами на панельних дискусіях виступили

Фолькер Штотцнер -Керівник Німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу

Галина Єрьоменко - Директор Українського Центру медіації (УЦМ)

Микола Короленко - директор і власник ТОВ «ІНВЕСТ КРЕДИТ КАПІТАЛ

Марина Саєнко - керуючий партнер Юридичної Компанії «Закон Перемоги»

Марина Омелінська - ТОВ «РоСт», заступник директора

Валерій Петрук - - Директор юридичного департаменту АТ СГ»ТАС»

Дмитро Глінський - координатор комітету банківських продуктів і правового забезпечення НАБУ

Олексій Іванов - начальник відділу Фонд гарантування вкладів фізичних осіб - Станіслав Дубко Українське Кредитно-фінансове агентство, Генеральний директор Сергій Волков - «Агентство по рефінансуванню житлових кредитів» , Голова правління

Модератори панельних дискусій

  • Людмила Сізікова – перший віце-президент КТПП
  • Олександр Гончаров – віце-президент ТПП України на громадських засадах

На фото - учасники круглого столу


Читайте також:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППВ гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.Медіація у трудових правовідносинахЗаконодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"НОВИНИ МЕДІАЦІЇ

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis