укр eng
 

Центр медіації

Медіація у трудових правовідносинах

29 вересня 2015 р. СПО об’єднань профспілок, секретаріат НТСЕР, за підтримки секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради провели семінар на тему “Практика врегулювання колективних трудових спорів".

На семінарі були присутні представники первинних профспілкових організацій, обласних комітетів профспілок, всеукраїнських галузевих профспілок та профоб’єднань, апарату ФПУ, представники членських організацій суб’єктів СПО об'єднань профспілок, НСПП, представники об’єднань організацій роботодавців, Мінсоцполітики.

В роботі семінару приймали участь Галина Єрьоменко, Керівник Українського центру медіації, Президент НАМУ, медіатор Українського центру медіації, медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати, яка зосередила свою увагу на питаннях необхідності врахування інтересів та потреб всіх сторін трудового конфлікту у процесі медіації та практичних прикладах урегулювання трудових конфліктів (спорів) шляхом медіації.

Омелінська Марина, медіатор Українського центру медіації, медіатор Центру медіації Київської торгово-промислової палати висвітлила питання світової практики застосування медіації для врегулювання трудових конфліктів (спорів) та зазначила переваги використання медіаційних інструментів у сфері трудових відносин в Україні.

Заступник секретаря Національної тристоронньої соціально-економічної ради Степаненко Олена наголосила на важливості впровадження такого альтернативного способу врегулювання спорів, як медіація, у сферу трудових відносин.

Читайте також:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППКруглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"НОВИНИ МЕДІАЦІЇ

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis