укр eng
 

Центр медіації

НОВИНИ МЕДІАЦІЇ

НОВИНИ МЕДІАЦІЇ

З 28.06 по 01.07 2015р. у рамках українсько-німецького спільного проекту у сфері бізнесу (керівник проекту Фолькер Штотцнер) представники торгово-промислових палат України перебували у діловій поїздці в Торговій палаті м. Гамбург (Німеччина).

У складі делегації від української сторони, були – президент Донецької ТПП Ельвіра Севастьяненко, перший віце-президент Київської ТПП – Людмила Сізікова, віце-президент Львівської ТПП Роман Баран, директор юридичного департаменту ТПП України – Любов Нестиренко, начальник юридичного відділу Запорізьської ТПП – Яна Шамілова, начальник юридичного відділу Донецької ТПП Олена Жовнір.

Мета поїздки – ознайомлення з досвідом роботи Торгової палати Гамбургу щодо розвитку бізнес-медіації та роботи Центру медіації.

Торгова палата Гамбургу в цьому році святкує свій 350 –річний ювілей та має неперевершений досвід надання допомоги бізнесу, у тому числі по наданню послуг з бізнес-медіації, з яким з членами делегації під час ділових зустрічей, презентації та перемовин поділились :

Хрістіан Граф керівник юридичного відділу Торгової палати міста Гамбурга,

Петра Зандфосс , керівником відділу арбітражу, медіації та юридичного супроводу і корпоративного регулювання,

Бірґіта Швееберґ , керівник Hamburg Chamber Consult

Сюзанне Кюхмайстер, референт для Східної Європи міжнародного відділу Торгової палати

Генг Фінк , Уповноважений Торгової палати Гамбурга при Федеральному уряді (Представництво Берлін)

Вольфґанґ Сіверт, президент Гамбурзького соціального суду і головою німецько-української асоціації юристів.

За результатами поїздки вирішили: створити робочу групу по розробці та створенню Центрів медіації при регіональних ТПП України за єдиною нормативно-методологічною базою, єдиним Реєстром медіаторів та стандартизації цієї послуги в системі палат. Керівник групи - директор юридичного департаменту ТПП України Нестиренко Л.А..

В найближчий час чекаємо практичних результатів!

На фото – делегація у Торговій палаті м. Гамбург.

 

 

Читайте також:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППКруглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.Медіація у трудових правовідносинахЗаконодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis