укр eng
 

Центр медіації

В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.

19.10 15 р. Київську ТПП відвідав Білл Марш, медіатор з Великобританії, який перебуває в Україні на запрошення Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

В діловій зустрічі приймали участь Людмила Сізікова - перший віце-президент Палати, Ірина Зарецька - радник з правових питань та тренінгів Проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Справедливе правосуддя», Лада Каневська, медіатор, коуч, Член Європейської Ради з менторингу та коучингу; Член Коаліції з розвитку медіації в Україні.

Білл Марш поділився досвідом розвитку медіації в Великобританії. В його практиці майже 50% справ це улагодження конфліктів, які виникають у кредитно-фівнансовій сфері. Наголосив на тому, що медіація це надзвичайно дієвий інструмент для вирішення таких спорів, проте дуже важливо щоб і державні регулятори у бізнес-сфері мали довіру до інституції посередництва та надавали посил комерційним банкам його застосовувати.

Коротка довідка - Білл Марш – це провідний європейський посередник, його практика медіації охоплює широкий спектр комерційних спорів у Великобританії і на міжнародному рівні. Останні міжнародні справи відносяться до спорів в Австралії, Канаді, США, Швейцарії, Іспанії, Італії, Туреччини, країн Перської затоки, Росії, України, на Балканах і в країнах Карибського басейну, в тому числі в фармацевтиці, інвестиційний банкінг, позови про відповідальність виробника, нафти і газу, по всьому світу торгові марки і видаючи, комерційне агентство, неспроможності, пенсії, комерційне шахрайство, і численні запитання акціонерів. Опосередковано на прохання архієпископа Кентерберійського, і Футбольної асоціації Англії.
Директор-засновник консалтингової фірми конфліктів Management International (www.cmi-consulting.com), за допомогою якого він працював більше двадцяти урядів, ООН, Світового банку та Європейської комісії з питань вирішення спорів. Голова і засновник Міжурядового семінару з посередництва; Спеціальний радник щодо примирення Раніше виконавчий директор CEDR.

На фото – учасники зустрічі.

Читайте також:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППКруглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».Медіація у трудових правовідносинахЗаконодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"НОВИНИ МЕДІАЦІЇ

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis