укр eng
 

Центр медіації

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+ (044) 4820917, (044) 4820301, +38(050)4461819
E-mail: mediator@kcci.org.ua [Facebook-сторінка Центра медіації КТПП]


Детальна інформація про роботу Центру медіації  на сайті Центру медіації КТПП         http://mediation-center.org.ua/

 

 

 

 


Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Бізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!

Рішенням Президії КТПП № 1(5) від 21.02.17 до Реєстру медіаторів КТПП включено 5 фахівців, які пройшли повний курс підготовки за навчальною програмою «Бізнес–медіатор ТПП», яка змістовно та за своїм обсягом відповідає стандарту німецького Федерального об»єднання МЕДІАЦІЯ (БМ) та отримали міжнародно визнаний Сертифікат Академії м. Вестергам ТПП Мюнхену і Верхньої Баварії (ФРН)

Це – Оля Браташ, Олена Микал, Анжела Кричина, Сергій Гончаревич та Вадим Лавренюк.

Читати далі…

Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"

01 лютого 2017 року Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас для учасників Клубу ділових людей (Київ) на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"

Новини від Центру медіації КТПП
ЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТПП

Про зацікавленість і підтримку владою законодавчого врегулювання медіації в Україні свідчать факти включення Кабінетом Міністрів цього питання у власні плани роботи.

читати далі...

Круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».

17.11.15 року Київська торгово-промислова палата разом з Незалежною асоціацією банків України провела круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України»

В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.

19.10 15 р. Київську ТПП відвідав Білл Марш, медіатор з Великобританії, який перебуває в Україні на запрошення Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

Медіація у трудових правовідносинах

29 вересня 2015 р. СПО об’єднань профспілок, секретаріат НТСЕР, за підтримки секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради провели семінар на тему “Практика врегулювання колективних трудових спорів".

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

8 липня 2015 року відбувся круглий стіл на тему:" Запровадження інституту медіації в Україні"

1 2 3

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis