укр eng
 

Центр медіації

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

З метою залучення широкої аудиторії до актуального, важливого і суспільно значущого процесу продовження реформування системи правосуддя, в тому числі шляхом законодавчого забезпечення врегулювання спорів за допомогою медіації, Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя провів круглий стіл на тему: «Запровадження інституту медіації в Україні».

Під час обговорення особливу увагу учасники приділили питанням доцільності запровадження інституту медіації в Україні та його законодавчого регулювання, поняття медіації та сфери її застосування, світового досвіду зародження та розвитку медіації, історії розвитку інституту медіації в Україні, практики застосування медіації у судах, ролі медіації у позасудовому врегулюванні спорів, переваг такого врегулювання, перспективних шляхів вдосконалення системи правосуддя шляхом впровадження медіації як процедури, альтернативної судовому розгляду.

Крім того, на засіданні було обговорено проект Закону України про медіацію (реєстр. № 2480 від 27.03.2015р.), поданий народними депутатами України Шкрум А.І., Сироїд О.І., Пташник В.Ю., Березою Б.Ю., Луценком І.В., Кацер-Бучковською Н.В., Сотник О.С., Агафоновою Н.В., а також проект Закону України про медіацію (реєстр. № 2480-1 від 09.04.2015р.), поданий народними депутатами України Ківаловим С.В., Развадовським В.Й.

У круглому столі взяли участь народні депутати України, представники органів державної влади, експертного середовища, громадських об’єднань.

Пропозиції, висловлені на засіданні, будуть опрацьовані Комітетом і в подальшому використані в законотворчому процесі, в тому числі і в згаданих законопроектах.

 

Омелинская Марина , юрист, медіатор

Читайте також:Центр медіації КТППОновлено Реєстр медіаторів КТППБізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"Новини від Центру медіації КТППЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТППКруглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.Медіація у трудових правовідносинахНОВИНИ МЕДІАЦІЇ

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis