укр рус eng
 

Центр медіації

Рішенням Президії КТПП на сайт 03.10.17

Бізнес медіатори КТПП.

Поповнення у Реєстр!

 

Рішенням Президії КТПП № 7(4) від 03.10.17 до Реєстру медіаторів КТПП включено  2 фахівців, які пройшли повний  курс підготовки за начальною програмою  «Бізнес–медіатор ТПП», яка змістовно та за своїм обсягом відповідає стандарту німецького Федерального об»єднання МЕДІАЦІЯ (БМ) та отримали міжнародно визнаний Сертифікат Академії м. Вестергам ТПП Мюнхену і Верхньої Баварії  (ФРН)

 

Це – Гетманчук Євген  – засновник і керівник консалтингової компанії «Getmanchuk Group», бізнес тренер, психотерапевт, коуч,  сертифікований спеціаліст по фасилітації, проведенню стратегічних сесій і медіації

та

Наталя Савченко – начальник відділу ЗЕД ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)». Спеціалізація: корпоративні правовідносини, спори у сфері ведення бізнесу (торгівля, будівництво, виробництво, надання послуг), ЗЕД, надання послуг, внутрішньо-організаційні спори.

Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Бізнес-медіатори КТПП! Поповнення у Реєстрі!

Рішенням Президії КТПП № 1(5) від 21.02.17 до Реєстру медіаторів КТПП включено 5 фахівців, які пройшли повний курс підготовки за навчальною програмою «Бізнес–медіатор ТПП», яка змістовно та за своїм обсягом відповідає стандарту німецького Федерального об»єднання МЕДІАЦІЯ (БМ) та отримали міжнародно визнаний Сертифікат Академії м. Вестергам ТПП Мюнхену і Верхньої Баварії (ФРН)

Це – Оля Браташ, Олена Микал, Анжела Кричина, Сергій Гончаревич та Вадим Лавренюк.

Читати далі…

Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"

01 лютого 2017 року Центр медіації при КТПП разом з Українським центром медіації провели майстер клас для учасників Клубу ділових людей (Київ) на тему "Нестандартні техніки успішних переговорів"

Новини від Центру медіації КТПП
ЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТПП

Про зацікавленість і підтримку владою законодавчого врегулювання медіації в Україні свідчать факти включення Кабінетом Міністрів цього питання у власні плани роботи.

читати далі...

Круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України».

17.11.15 року Київська торгово-промислова палата разом з Незалежною асоціацією банків України провела круглий стіл «Практичні питання застосування медіації в кредитно фінансовій сфері України»

В гостях у КТПП Білл Марш, провідний європейський медіатор, посередник у комерційних спорах в інвестиційному банкінгу, страхуванні.

19.10 15 р. Київську ТПП відвідав Білл Марш, медіатор з Великобританії, який перебуває в Україні на запрошення Проекту USAID "Справедливе правосуддя".

Медіація у трудових правовідносинах

29 вересня 2015 р. СПО об’єднань профспілок, секретаріат НТСЕР, за підтримки секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради провели семінар на тему “Практика врегулювання колективних трудових спорів".

Законодавці та громадскість обговорюють Проект Закону "Про медіацію в Україні"

8 липня 2015 року відбувся круглий стіл на тему:" Запровадження інституту медіації в Україні"

1 2 3

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis