укр eng
 

Пошук партнерів: презентації та зустрічі

Українські експортери провели переговори з представниками торговельних мереж ОАЕ

Фахівці Київської торгово-промислової палати проводять цілеспрямовану роботу для надання допомоги експортно-спроможним українським виробникам. 10 серпня у приміщенні Палати відбулися зустрічі українських експортерів з представниками торговельних мереж ОАЕ.

Участь взяли віце-президенти КТПП В.С. Майстренко та В.А. Коляденко, начальник відділу підтримки експорту А.А. Ромашко та начальник відділу по роботі з членами палати М.П. Рудя.

Від бізнесу учасниками зустрічей були 10 компаній. Серед них відомі виробники питної води, макаронних виробів, зернових культур та олій, пакувальних та інших конкурентоспроможних товарів.

Ми дякуємо всім, хто приймав участь у організації цієї важливої події, оскільки в часи вірусної пандемії особисті зустрічі і знайомства набули майже неможливий характер. А вони важливі.

Особиста подяка пану Бахтарі Хедаятолаху, представнику ТППУ в ОАЕ, за небайдужість, щиру віру в українського виробника і всебічну допомогу!

Сторони вже домовились про відвідання виробництв і сподіваємось, що ці перші кроки закладуть міцний фундамент для розвитку торговельних відносин і збільшення експортного потенціалу України.

Читайте також:Чому підприємцям варто звертатись до відділу підтримки експорту Київської ТПП?Співпраця з Катаром: нові експортні можливості для українських підприємцівДвостороннє партнерство завдяки Київській торгово-промисловій палатіКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиМожливості виходу на ринок ОАЕ під час В2В переговорівКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуУкраїна буде реалізовувати спільні IT проєкти з УзбекистаномСпівпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуПрактичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis