укр eng
 

Пошук партнерів: презентації та зустрічі

Україна буде реалізовувати спільні IT проєкти з Узбекистаном

11 грудня відділом підтримки експорту  Київської торгово-промислової палати було організовано зустріч з Радником по торгово-економічним питанням Посольства Республіки Узбекистан в Україні паном Бабуром Расуловим. Зустріч проходила під керівництвом віце-президента Київської ТПП Володимира Коляденка та відбулась на запит узбецької сторони з метою реалізації спільних проєктів у IT сфері.

Відомо, що Україна займає четверте місце в світі за кількістю сертифікованих IT-фахівців.

Потужні українські IT компанії, що є членами Київської ТПП, «ITbiz Solutions» та «Омега Телеком» презентували представнику посольства свої унікальні можливості.

Пан Бабур Расулов зазначив, що в Ташкенті створено IT парк і різні філіали, які готові до співпраці. Їм потрібні центри обробки даних, системи для зберігання даних, відеоаналітики та навчання населення по користуванню цифровими технологіями.

У результаті зустрічі сторони домовились продовжити роботу під час індивідуальних зустрічей.

Читайте також:Чому підприємцям варто звертатись до відділу підтримки експорту Київської ТПП?Співпраця з Катаром: нові експортні можливості для українських підприємцівУкраїнські експортери провели переговори з представниками торговельних мереж ОАЕДвостороннє партнерство завдяки Київській торгово-промисловій палатіКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиМожливості виходу на ринок ОАЕ під час В2В переговорівКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуСпівпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуПрактичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis