укр eng
 

Пошук партнерів: презентації та зустрічі

Співпраця з Італією як інструмент пошуку успіху

Відділом підтримки експорту Київської торгово-промислової палати було організовано і проведено 12 листопада он-лайн зустріч між українськими підприємцями аграрного сектору та керівництвом італійської компанії – виробником обладнання для харчової промисловості «Ingegneria Alimentare». Компанія у 2020 році стала членом палати і має намір розбудовувати відносини з українськими підприємцями.

Учасників зустрічі привітав віце-президент КТПП В.А. Коляденко і зробив акцент на тому, що палата завжди підтримуватиме ініціативи малого і середнього бізнесу, допомагатиме у розвитку нових напрямків і вирішуванні існуючих проблемних питань.

У зустрічі брали участь 11 українських підприємств з різних регіонів України, зокрема з Кіровоградщини товариства «Ніва», «Серпантин», «Україна», «Джеовіт» та «ХлібоДар», з Житомирщини «Термоуніверсал» та «Станішівка», з Рівненщини «Агропереробка», з Одещини «Союз жінок фермерів», з Чернігівщини « Агропартнер» та з Київщини «Фавор Ама».

Під час презентації можливостей італійської компанії українські підприємці ознайомились з вже реалізованими проектами щодо модернізації і автоматизації ліній з переробки сільськогосподарської продукції, з новітніми технологіями, які дозволяють досягнути високої якості і безвідходного виробництва з мінімальними витратами. Були надані відповіді на запитання і зроблені пропозиції щодо створення спільних підприємств. Учасники домовились налагодити прямий контакт для подальшого спілкування і, у разі необхідності, звертатися за допомогою до Київської ТПП.

Читайте також:Чому підприємцям варто звертатись до відділу підтримки експорту Київської ТПП?Співпраця з Катаром: нові експортні можливості для українських підприємцівУкраїнські експортери провели переговори з представниками торговельних мереж ОАЕДвостороннє партнерство завдяки Київській торгово-промисловій палатіКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиМожливості виходу на ринок ОАЕ під час В2В переговорівКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуУкраїна буде реалізовувати спільні IT проєкти з УзбекистаномПрактичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis