укр eng
 

Пошук партнерів: презентації та зустрічі

Двостороннє партнерство завдяки Київській торгово-промисловій палаті

27 квітня 2021 року на базі виробничих площ компанії Ferplast Ucraina (м. Житомир) відбулася зустріч директора компанії пана Вальтера Зордан з керівництвом ТОВ «Термоуніверсал» - українського підприємства, яке надає послуги з будівництва і пропонує себе у якості партнера реалізації проекту з будівництва нового заводу.

Зустріч організував відділ підтримки експорту КТПП з метою налагодження співпраці і сприяння експорту послуг.

З боку української компанії на зустрічі були присутні: власник і генеральний директор Хребтань О.А., головний інженер Карпович Ю.А., директор з технічних питань Пилянкевич Ю.А. та заступник генерального директора Павленко О.М.

Товариству «Термоуніверсал» було вручено Сертифікат члена КТПП, відбулася презентація можливостей компанії і обговорювалися умови співпраці.
Також, головний інженер компанії Ferplast Ucraina відвідав будівельний майданчик, на якому наразі вже завершуються роботи спеціалістами «Термоуніверсал».
Сторони домовились продовжити роботу над майбутнім проектом і вже на наступному тижні розглянути умови технічного завдання.

Читайте також:Чому підприємцям варто звертатись до відділу підтримки експорту Київської ТПП?Співпраця з Катаром: нові експортні можливості для українських підприємцівУкраїнські експортери провели переговори з представниками торговельних мереж ОАЕКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиМожливості виходу на ринок ОАЕ під час В2В переговорівКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуУкраїна буде реалізовувати спільні IT проєкти з УзбекистаномСпівпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуПрактичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis