укр eng
 

Пошук партнерів: презентації та зустрічі

Київська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринки

За зверненням члена Палати  - агропромислової компанії «Агростарт Україна», Київська торгово-промислова палата організувала переговори з Українсько-Китайською торговою асоціацією з метою подальшого розвитку експорту продукції  підприємства до Китаю.

 «Агростарт Україна» займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. 11 березня 2021 року керівництво компанії презентувало можливості просування зернової та олійної продукції власного виробництва на ринок КНР.

У зустрічі взяли участь генеральний директор компанії «Агростарт Україна» Олег Федчишин,  віце-президент Київської ТПП Володимир Коляденко, генеральний директор «Заммлер Україна» - Голова комітету з підтримки експорту та інвестицій КТПП Віктор Шевченко, виконавчий директор Українсько-китайської торгової асоціації Руслан Осипенко, начальник відділу підтримки експорту КТПП Алла Ромашко та начальник міжнародного відділу Ігор Полюдов.

В результаті зустрічі «Агростарт Україна» отримала консультацію практичних кроків до виходу на ринок КНР. Київська торгово-промислова палата, у свою чергу, готова всебічно надавати підтримку експорту компанії та подальші ініціативи від членів Палати.

Читайте також:Чому підприємцям варто звертатись до відділу підтримки експорту Київської ТПП?Співпраця з Катаром: нові експортні можливості для українських підприємцівУкраїнські експортери провели переговори з представниками торговельних мереж ОАЕДвостороннє партнерство завдяки Київській торгово-промисловій палатіМожливості виходу на ринок ОАЕ під час В2В переговорівКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕФахівці Київської ТПП провели для Спілки жінок - фермерів України вебінар з питань експортуУкраїна буде реалізовувати спільні IT проєкти з УзбекистаномСпівпраця з Італією як інструмент пошуку успіхуПрактичні кроки в реалізації співпраці із Узбекистаном

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis