укр eng
 

Комітет з питань безпеки ведення бізнесу

На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ

28 листопада 2018 року в Бізнес-залі Київської торгово-промисловій палати відбулось засідання  Комітету з питань безпеки ведення бізнесу під головуванням Віце-президента Київської ТПП Віталія Майстренка та Голови Комітету з питань безпеки бізнесу, Голови правління – генерального директора Адвокатського  об'єднання "Яр.ВАЛ" Йосипа Бучинського.

В ході спілкування розглядались актуальні питання для бізнесу, зокрема Голова Комітету Йосип Бучинський та керуючий партнер експертної групи S&D - Ірина Педь звернули увагу присутніх на запропоновані н.д. України Геращенко А.Ю., Білоцерковець Д.О.  новели у законопроекті № 8336 від 04.05.2018 через введення монополії державних спеціалізованих експертних установ. Мова йшла про очікувані позитивні та негативні наслідки через прийняття законопроекту.

Про зміни в законодавстві щодо порядку відповідальності посадових осіб за шкоду, завдану їхніми протиправними діями та про очікувані позитивні зміни для бізнесу поінформував Валерій Буняк, заступник голови Комітету з БВБ, керуючий партнер адвокатського об’єднання  - «БІ ЕС БІ ПАРТНЕРС». Крім того члени Комітету та запрошені гості заслухали інформацію про напрацювання Комітету в питаннях захисту підприємств - членів Київської торгово-промислової палати від протиправних перешкоджань у веденні бізнесу, зокрема -  екологічна проблематика; штрафи Антимонольного комітету України та рейдерство на прикладі  ПрАТ «Фанери та плити»;

Про оскарження обмежень, встановлених Національним Банком України в закупках сировини для виробництва ювелірних виробів для ТОВ «Ювелірний дім «Сова» доповіла Оксана Грабовська – виконавчий директор Гільдії Ювелірів;
Норми законодавства стосовно так званих «Маски-шоу стоп» та «маски-шоу стоп 2» - позитив для бізнесу», прокоментував Ярош Сергій Володимирович - представник Комітету, керуючий партнер адвокатського об’єднання «СКАЙГРУП».

Окрему увагу приділили питанням, пов’язаним з новими вимогами до  звітністі суб’єктів господарювання внаслідок внесення змін до Закону  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» в частині застосування штрафних санкцій за порушення порядку оприлюднення фінансової звітності, що набув чинності з 01.10.2018 року.

За результатами обговорення представником Комітету Євгенією Вакуленко, директором ТОВ «НХД-Аудит», аудитор, кандидатом економічних наук,  напрацьовані Рекомендації для підприємців – членів Торгово-промислової палати «Нові вимоги щодо аудиту підприємств» (оприлюднено на сайті Київської торгово-промислової палати для ознайомлення та врахування в роботі: http://kiev-chamber.org.ua/uk/6/1589.html).

На завершення зустрічі Віце-президент Київської ТПП Віталій Майстренко та Голова Комітету з питань безпеки бізнесу Йосип Бучинський закликали керівників підприємств – членів Київської торгово-промислової палати взяти до уваги інформацію Комітету та, у разі потреби, звертатись до Комітету для отримання правової та юридичної допомоги.

Читайте також:Фіктивне підприємництво декриміналізовано. Що далі?Рецензування висновків судових експертів: бути чи не бутиРецензія на висновок експерта – баласт чи рятувальний круг для бізнесу?Рекомендації щодо дотримання умов законодавства внаслідок внесення змін до Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»Введення монополії державних спеціалізованих експертних установ – загроза бізнесу і спроба позбавлення громадян права на справедливий судЗакони «маски-шоу стоп» та «маски-шоу стоп 2». В чому позитив для бізнесуСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуУ Київській ТПП обговорили необхідність реформування судово-експертної діяльності в УкраїниНа засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу підвели підсумки роботи за 2016 рікЧергове засідання Комітету з питань безпеки ведення бізнесу Київської торгово-промислової палати, яке відбулося 27 березня 2017 року, підвело підсумки роботи Комітету за 2016 рік.

Календар подій

Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis