укр рус eng
 

Юридичний відділ

Юридичні консультації з різних галузей права

Юридичні консультації з різних галузей права

Ведення бізнесу передбачає постійне виникнення ситуацій та запитань, з якими важко розібратися особам без юридичної освіти.

В таких випадках важливо знайти не просто юриста, а фахівця, який зможе дати чітку і вичерпну відповідь на поставлене запитання.

Юридичний відділ Київської ТПП має багаторічний досвід роботи та відповідально підходить до розгляду кожного звернення. За нашими порадами звертаються не лише резиденти, а й іноземні компанії.

Ми пропонуємо усні та письмові консультації з будь-якого юридичного питання. Під час надання консультацій ми керуємося нормами вітчизняного та міжнародного законодавства.

Наша позиція, висвітлена у висновках, користується авторитетом як серед компаній, так і в державних органах та судових інстанціях.

Останнім часом досить часто до нас надходять звернення компаній з проханням допомогти знайти бізнес-партнерів за кордоном. Київська ТПП співпрацює не лише з українськими, а і закордонними торгово-промисловими палатами. Ми можемо підготувати та розіслати листи іноземним ТПП, в яких висловити прохання знайти надійних партнерів для наших клієнтів, поручитися за гарну ділову репутацію вітчизняних компаній тощо.

Для отримання вищезазначених послуг Вам потрібно заповнити та надіслати нам заявку.

Ми завжди раді Вам допомогти та відкриті до співпраці!

 Звертайтесь за контактами:

тел./факс: (044) 482-04-38

тел.моб.: +38 (067) 446-26-53

               +38 (095) 318-93-15

e-mail: khimchuk@kcci.org.ua

            urist5@kcci.org.ua

Читайте також:Засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Загальна інформаціяКонсультації в сфері страхування малого та середнього бізнесуКонсультації з питань аудитуКонсультації в сфері оподаткування та податкового плануванняРозробка та експертиза контрактівКомплексна послуга "Безпечна угода"Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціяхСупроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis