укр рус eng
 

Юридичний відділ

Розробка та експертиза контрактів

Розробка та експертиза контрактів

Наявність надійних контрактів є однією з найважливіших складових успішного ведення бізнесу.

Спеціалісти юридичного відділу Київської ТПП готові допомогти Вам у досягненні успіху. Ми пропонуємо як розроблення контрактів, так і проведення експертизи вже існуючих контрактів.

Наші спеціалісти розробляють як зовнішньоекономічні контракти, так і контракти між резидентами. Ми розробляємо контракти для будь-якої сфери господарської діяльності. При розробці контрактів використовуються норми чинного українського та міжнародного законодавства.

Після звернення до нас Ви отримаєте контракт, повністю адаптований для Вашої ситуації.

Крім розробки контрактів юрвідділ пропонує також проведення експертизи вже існуючих контрактів. Якщо Вам здається, що контракт не захищає Ваші інтереси у повній мірі – ми готові прийти на допомогу. Проаналізувавши текст Вашого контракту, ми вкажемо на його слабкі місця, а також порадимо як його змінити чи доповнити.

Для отримання вищезазначених послуг Вам потрібно подати заявку та долучити до неї контракт з додатками (у випадку проведення експертизи контракту).

Ми завжди раді Вам допомогти та відкриті до співпраці!

 Звертайтесь за контактами:

тел./факс: (044) 482-04-38

тел.моб.: +38 (067) 446-26-53

               +38 (095) 318-93-15

e-mail: khimchuk@kcci.org.ua

            urist5@kcci.org.ua

Читайте також:Відновлюємо видачу Сертифікатів щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)Засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Загальна інформаціяКонсультації в сфері страхування малого та середнього бізнесуКонсультації з питань аудитуКонсультації в сфері оподаткування та податкового плануванняКомплексна послуга "Безпечна угода"Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціяхСупроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis