укр eng
 

Юридичний відділ

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Юридичний відділ Київської ТПП допоможе з виконанням рішень іноземних судів на території України та рішень українських судів за її межами.

Визнання на території однієї держави рішень судів іншої держави означає надання цим рішенням такої ж юридичної сили, яку мають рішення судів даної держави, що вступили в законну силу.

Іноді достатньо, щоб рішення було тільки визнане, але в більшості випадків воно має бути ще й виконане, тобто піддане спеціальній процедурі. Тому, визнання іноземного судового рішення є необхідною передумовою його виконання.

Відповідно до норм Цивільно-процесуального кодексу України питання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду за клопотанням стягувача розглядається судом за місцем проживання (перебування) або місцезнаходженням боржника. Якщо боржник не має місця проживання (перебування) або місцезнаходження на території України або його місце проживання (перебування) або місцезнаходження невідоме, питання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду розглядається судом за місцезнаходженням в Україні майна боржника.

Виконання рішень українських судів за межами України відбувається відповідно до норм міжнародного законодавства та міждержавних угод України про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах.

Для отримання вищезазначених послуг Вам потрібно подати заявку

Ми завжди раді Вам допомогти та відкриті до співпраці!

 Звертайтесь за контактами:

тел./факс: (044) 482-04-38

тел.моб.: +38 (067) 446-26-53

               +38 (095) 318-93-15

тел.моб.: +38 (063) 571-90-72

e-mail: khimchuk@kcci.org.ua

            urist5@kcci.org.ua

            urist3@kcci.org.ua

Читайте також:Засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)Що робити бізнесу під час відключення електроенергії та повітряних тривог?Як мінімізувати втрати від повітряних тривог та відключення електроенергіїВідновлюємо видачу Сертифікатів щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)Консультації з питань аудитуКонсультації в сфері страхування малого та середнього бізнесуЗагальна інформаціяКонсультації в сфері оподаткування та податкового плануванняРозробка та експертиза контрактівКомплексна послуга "Безпечна угода"

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis