укр рус eng
 

Юридичний відділ

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Юридичний відділ Київської ТПП допоможе з виконанням рішень іноземних судів на території України та рішень українських судів за її межами.

Визнання на території однієї держави рішень судів іншої держави означає надання цим рішенням такої ж юридичної сили, яку мають рішення судів даної держави, що вступили в законну силу.

Іноді достатньо, щоб рішення було тільки визнане, але в більшості випадків воно має бути ще й виконане, тобто піддане спеціальній процедурі. Тому, визнання іноземного судового рішення є необхідною передумовою його виконання.

Відповідно до норм Цивільно-процесуального кодексу України питання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду за клопотанням стягувача розглядається судом за місцем проживання (перебування) або місцезнаходженням боржника. Якщо боржник не має місця проживання (перебування) або місцезнаходження на території України або його місце проживання (перебування) або місцезнаходження невідоме, питання про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду розглядається судом за місцезнаходженням в Україні майна боржника.

Виконання рішень українських судів за межами України відбувається відповідно до норм міжнародного законодавства та міждержавних угод України про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах.

Для отримання вищезазначених послуг Вам потрібно подати заявку

Ми завжди раді Вам допомогти та відкриті до співпраці!

тел./факс: (044) 482-04-38

тел.моб.: +38 (067) 446-26-53
               +38 (063) 571-90-72

e-mail: khimchuk@kcci.org.ua
            urist3@kcci.org.ua

Читайте також:Консультації в сфері страхування малого та середнього бізнесуКонсультації з питань аудитуКонсультації в сфері оподаткування та податкового плануванняЗагальна інформація.Щодо процедури засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Розробка та експертиза контрактівКомплексна послуга "Безпечна угода"Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціяхРеєстрація представництв іноземних компаній в Україні

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis